lyudmiila• 11 июня 2022

Поїзд Захонь - Чоп

Донька їде з Будапешту до Захоні, далі на Чоп. По квитку не зрозуміло на який поїзд і який час є поїзд. Хто їздив, підкажіть, будь ласка. Провідника в поїзді немає, спитать немає в кого.
olia_1610• 11 июня 2022
Это такой билет. Он действителен 11-12,06 на любой поезд Захонь-Чоп,место во втором классе.

kelle• 11 июня 2022
Схоже на те, що вона може їхати в будь-який час у період 11.06-12.06. А розклад поїздів дивіться в інтернеті
OlgaDS• 11 июня 2022
У всіх такий білет. В Захоні маленький вокзал, там все буде зрозуміло.
OlgaDS• 11 июня 2022
Ми в Захоні вишли з потягу Будапешт Захонь і через 30 хв сіли в потяг Захонь Мукачеве. Інші потяги в той час навіть не їздили. На вокзалі є в кого спитати
автор lyudmiila • 11 июня 2022
Дякую всім, а то вона хвилюється і я разом з нею. На Київ поїзд тільки в 14 годин, думаю до того часу точно добереться до Чопа.