БезникаЯ• 14 мая в 15:40
На співбесіді питають про лікарняні
Типу ,що ніхто не буде терпіти людину ,яка надовго піде на лікарняний через дитину наприклад
Тобто що я не маю права буде сходити на лікарняний свій чи через дитину в разі чого?
Якщо говорити за чоловіка то його зп в 10 разів більша за ту що мені пропонують на цьому місці,тобто фактично ми за його зп і живемо і все все ,то в разі чого кому вигідніше на лікарняний піди йому чи мені?
А взагалі це норм вимоги від роботодавця?
БезникаЯ
• 14 мая в 23:41
Ответ дляСкрипяСердцем
Зато на сотрудников и работодателя проблемы с вашим болеющим ребенком можно сбросить. Да, автор?
А чому відразу скинути?
Це форс мажори ,які ніхто не може наперед прогнозувати
БезникаЯ
• 14 мая в 23:47
Ответ дляОбнимашкина
Ну це ваша дитина і ви повинні це вирішувати .
Ніхто не хоче платити вам зарплатню, коли ви не працюєте.
То хай не платять,але на лікарняний піди треба ,якщо є така необхідність
БезникаЯ
• 14 мая в 23:51
Ответ дляПэрисхилтонша
Поэтому я искала вариант с удалённой работой.
А де таку знайти?
БезникаЯ
• 14 мая в 23:52
Ответ дляОбращеница
рахуйте.припустимо жінка йде на лікарняний на тиждень.
питання:
1. Хто виконує її работу
2. Де береться додаткова оплата той людині яка виконує цю роботу.
Сразу відповідь на 2 питання. Ці гроші ніде не передбачувані. тому людина на лікарняному і не працює і отримує гроші, а люди які працюють за неї- дулю з маслом. тому ніхто не хоче працювати з людьми, які ходять на лікарняняні
питання:
1. Хто виконує її работу
То нехай самі працюють із такими умовами
БезникаЯ
• 14 мая в 23:55
Ответ дляНетЕщеНаверное
Так у вас і чоловік є, у якого зп у 10 разів більша, ніж та, яку вам пропонують... То можна не працювати. Як? Мовчки.
А потім що?
БезникаЯ
• 14 мая в 23:55
Ответ дляБезВзяток
им надо работник,а не матьгода.
Тоді нехай шукають когось іншого
БезникаЯ
• 15 мая в 00:04
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ви можете працювати там, де ваша зп буде покривати витрати на няню
Не можу ,бо немає таких вакансій
Крапипопка• 15 мая в 00:08
Ответ дляБезникаЯ
Не можу ,бо немає таких вакансій
Кто на что учился. И зачем вам работать? На 20к вас без опыта и в 60 лет возьмут.
БезникаЯ
• 15 мая в 00:10
Ответ дляКрапипопка
Куди наприклад?
НетЕщеНаверное• 15 мая в 05:54
Ответ дляБезникаЯ
А потім що?
А потім ваша дитина адаптується, підросте і не буде сопливити від кожного пуку, і вам не треба буде ходити щотижня на лікарняний. У всіх є діти, всі вирішують це питання, і вам як жінці і мамі, яка виховує дитину не одна, це питання вирішувати буде не складно.
Лялька в колисці• 15 мая в 08:21
Ответ дляКуда_бежать
Автор, нормально чи не нормально - це філософське питання. Я за кордоном, тут такі питання не ставлять. Але в Україні реальність така, що якщо ви йдете на роботу, повинні якось вирішити питання з хворобами дитини - няня, бабусі. Нікому не потрібен працівник який буде часто на лікарняних. У нас на роботі хоч і ніхто не звільнить через це, все одно дівчата беруть лікарняні на дитину дуже рідко, бо всі розуміють, що це не в їхніх інтересах. Або працювати в умовній школі чи десь в держустанові на дуже низькій зарплаті. Така реальність. Тому часто мами з часто хворіючими дітьми не працюють. Я теж була свого часу такою мамою
Спрашивают ещё как
Куда_бежать• 15 мая в 13:31
Ответ дляБезникаЯ
А чому закордоном не ставлять?
Тому що це не законно, дискримінація
Куда_бежать• 15 мая в 13:33
Ответ дляЛялька в колисці
Спрашивают ещё как
Можливо, дивлячися де. Я в Польщі, в нормальних компаніях навіть мови немає, щоб таке запитували. Я ейчар якщо що.
Лялька в колисці• 15 мая в 15:08
Ответ дляКуда_бежать
У меня большая пауза в резюме,декрет.Сразу спрашивают а с кем дети и тд
Куда_бежать• 15 мая в 15:26
Ответ дляЛялька в колисці
це в якій країні і на яку посаду?
Лялька в колисці• 15 мая в 21:59
Ответ дляКуда_бежать
це в якій країні і на яку посаду?
Австрия
Офис менеджер,рецепшн
Бамбарбия! Кергуду.• 15 мая в 22:35
Ответ дляДА да да
Я ,как работодатель, спрошу у вас
- первые дни больничного оплачиваются из моего кармана...ваши две недели в месяц я половину оплачу из моего кармана..за то,что вы умница и красавица играете в ’хорошую маму’???
Феодальный строй....
Бамбарбия! Кергуду.• 15 мая в 22:51
Ответ дляКуда_бежать
В Німецькій компанії навпаки виганяють на лікарняний, якщо хтось прийшов явно хворий.Якщо захворіла дитина, можуть спокійно відпустити працювати з дому .А ще можна спокійно не працювати місяцями,якщо поставили діагноз вигорання від роботи.Навіьь не уявляю як можна працювати на українську компанію з дитиною- ні відпустки, ні лікарняних, ні хомофіса ні нормальної зарплатні, зато вимоги працювати за трьох понаднормово і платити мінімалку.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 мая в 23:21
Ответ дляКрапипопка
Например где возьмут? Может в Киеве. В регионах и на 10-15 тыс грн трудно найти вакансию.
фан L.O.S.T.• 16 мая в 00:02
Ответ дляНе виправдовуюсь
А вы двумя руками ЗА.
Автор, что хоть за работа? Если её можно делать удалённо, то пол беды. И то это дискомфорт, который не планировался работодателем.
Почему вы считаете, что можно прийти и подарить свои проблемы кому-то? Вернее даже не подарить, а продать?
Ведь вы хотите безлимитные оплачиваемые больничные.
А работать за вас должен кто? Такая же мама, но которая порешала вопросы с няней?
Святая простота.
А на профсоюзную путёвку тоже претендуете?)))
Святая простота.
Может одиночка бездетная, она ведь одна, что ей еще делать, за автора работать и все. Детей нет, значит забот нет)
фан L.O.S.T.• 16 мая в 00:34
Ответ дляНі грама
У мене є знайома, вона вже стонадцять років працює на одному місці. У них дуже не лояльні правила -лікарняний і відпустка не оплачуються.
Мені такі вараніти не підходять, бо як людина, маю право на лікарняний і відпустку, дякую моїм роботодавцям, що вони адекватні, а не такі, які удавляться за три копійки, ну правда ніколи й не зловживала.
Ужас
БезникаЯ
• 16 мая в 09:33
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В Києві так само важко знайти хоча б на 20 тисяч