_ЯгодаМалина_• 12 июня 2022

Ну что, Ванга не угадала... Какая следующая дата?

Вот тема была про 12 июня....https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3144614

Как же хочется чтоб все это поскорей закончилось, хочу вернуться домой, уехала ради ребенка....Цепляюсь за любую надежду....Но понимаю, что спасти нас может только какое то чудо.....Запад не торопится помогать, а что мы можем против такого монстра.....
frolik• 12 июня 2022
Ответ дляsammy
Можливо,тоді ще все було не дуже організоване. Можливо... але ті бідні люди на підлозі на вокзалі (навіть на сходах) у мене досі перед очима((
Я гадаю, київський вокзал виглядав +- так само, зважаючи на кількість біженців. Власне, а чого ви чекали в такій ситуації, на першому тижні війни?
Perla9• 12 июня 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
Бачите, все відносно)
Ви виїхали, бо боїтеся, а з Миколаєва до вас тисячі людей приїхали, бо безпечніше, ніж вдома.
Але в Одесі у моєї подруги на кухні вилетіло скло від вибуху, до мене це 10 хвилин пішки. Теж не так спокійно
sammy• 12 июня 2022
Ответ дляfrolik
Ок. Треба зупинятися,бо я говорила зовсім про інші речі. Вокзал то одна з них,але розмова довга,то вже і сенс загубили
Perla9• 12 июня 2022
Ответ дляТатьяна-57fb
я с Одессы тоже могла уехать просто не хочу ,даже могу на год снять жилье без пособий на западной ( откладывала деньги на ремонт) - во первых я работаю во вторых -не хочу, соседи многие вернулись с детьми которые тикали ,жить стало там не на что, пособия задерживают, так что не поднимайте панику тревога ночью была 3 раза ,соседи мои метались пол ночи а я привыкла уже, легла спать ,даже не сидела в коридоре конечно это все ужасно но бомжевать еще хуже
Я не бомжую, в мене добрий дім, син в Гімназії, я на курсах, все добре тут. Погано а тому, що в Україні війна, що рідні далеко
Irina-5d24• 12 июня 2022
Ответ дляsammy
Так а чем отличаются те дети от других? Т.е. вы сейчас утверждаете,что вчера дети пострадали, а дети Бучи,Мариуполя,Чернигова-то ерунда?
А к чему вы вообще вмешали сейчас детей Мариуполя или Бучи в контексте разговора о других детях? Это вы утверждаете, что те пострадали, а эти фигня, а не я
sammy• 12 июня 2022
Ответ дляIrina-5d24
Ну если вы перечитаете ветку,то поймете к чему я это писала и в ответ на какое сообщение. Иначе,разговор глухого со слепым
Vira_Kos• 12 июня 2022
Дівчата, ви злі. Якщо комусь не пощастило з людьми на ЗУ, то це не привід називати всіх западенців тими словами, якими ви їх називаєте. Так само можна говорити і про Київ, наприклад, де мою маму тролили за її «чістий укрАінскій язик».
З особистого досвіду: в рідне село приїжджають дві різні сім’ї з півдня країни. Одні заселяються в порожню хату (безкоштовно), щоб не пустувала, інші знімають. Так от, діти тих других почали прозивати місцевих дітей «бандеровцами», жінка зробила їм зауваження, що то образливо. Зібралися і поїхали геть. Інша сім’я живе, місцеві їм постіль принесли, необхідні речі, підгузки, одяг для дітей і тд. Спілкуються нормально, грядки посадили коло хати.
До чого то я) люди скрізь різні, незалежно від частини країни.
Татьяна-57fb• 12 июня 2022
Ответ дляPerla9
дом же съемный не ваш так что это временно
zhe-maria• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
А чому звідти треба було тікати? Там була небезпека? І я більше ніж впевнена що там і надалі буде безпечно, але ж тим хто виїхав 24-25 лютого (а тоді виїхали переважно западенці) і найкраще з усіх влаштувався за кордоном, здається, що це не так, а насправді вони просто займають місце тих, хто тікав від біди, а не від умовної небезпеки
А у вас є статистика скільки западенців чи східняків куди виїхало? Чи отак повторювати дурниці і ляпати аби що.
Сказала, як в муку перднула
helena123• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
В якому ще місті роблять так, як це роблять у Львові? От напишіть ше якесь, хоч одненьке, дійсно цікаво) Де так довозять на евакуаційному поїзді чи автобусі прямо до місця призначення, лікують, селять в контейнерні містечка, спеціально збудовані для біженців, дають гуманітарку (одяг і їжу), проводять по питанню біженців різні збори на вищому рівні (мерія приймає представників різних країн). Вже мовчу про простих людей зі Львова, яким біженці ох як «вдячні»(( Не роби людям добре - будеш поганим. Оця приказка в дії.
В Днепре, Запорожье
И селят и одежду выдают и лечат и раненных гражданских и бойцов оперируют. И если нужно отправляют дальше по Украине
helena123• 12 июня 2022
Ответ дляsamka
а в якому місті здають квартири по 30 000 у час війни?
вони розуміють,що після війни ніхто до них не поїде після такого ставлення.....
+++ в Запорожье квартиры сдают от 3-5 тыс, но не за 15 и выше
Ю_льчик• 12 июня 2022
У меня ребёнок ждёт 16, посмотрим, но у меня надежды мало
Lada_333• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
ПРОПАГАНДА
ви теж не перегинайте палку.ж Ви думаєте мало у нас людей не дуже порядних? які наживаються?
Все, що дівчата тут пишуть - чиста правда. А не пропаганда. Але....порядних, щирих людей все ж більше, слава богу.
ok1904• 12 июня 2022
Дата... Я не Претендую на истмну, но размышляю
Если Сделка с дьяволом пу и ко была заключена в период конца света. Т.е 21-22-23.2012 на 10 лет как Гитлер заключал в свое время, то логично что с 29.12.2022 (число 29- магическое 29 — воздаяние, ад и ад для ада, магическое число нумерология ) его сила иссякнет, плюс максиму две недели, слышали, что на большой христианский праздник Старый Новый Год (в народе Василя) 14.01. 202314 — число 14-контроль неуправляемых процессов;
Lada_333• 12 июня 2022
Ответ дляsammy
За що я особисто маю бути вдячна ? За те,що у Львові над нами відверто знущалися? Дитині води не дали волонтери. За те,що на вокзалі люди спали прямо на сходах і скрізь на підлозі? За те,що ледь вдалося дитину в школи влаштувати,бо всі місця зайняли діти з ЗУ? За те,що мій брат з Сєвєродонецька витрачає останнє,щоб сплачувати неадекватну оренду у Львові? За що????
ви ніби як і праві, але....з іншого боку - чому вам так потрібен саме Львів? В той час, коли у нас в Рівному квартири були по 4-5 тис? А поряд Здолбунів, Квасилів, острог - по 3-4 тис?
Аналогічно можна було розглядати інші районні центри чи малі містечка? Але ж ні, чомусь ЗУ - це виключно Львів або Ужгород.
Lada_333• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Бо мабуть тікали закордон, ні? А якби чоловіків випускали, то 100 відсотків поїхали б з ним. А соціальні гроші? Ті 2 тисячі з цінами на західній то такий пшик, за ці гроші треба ж і поїсти і за оренду шалені гроші сплатити. А на західній ніхто з чоловіків не палить, чи всі кинули 24 лютого?
ви не праві. Знаю особисто і не одного чоловіка, хто повернувся з заробітків і в ЗСУ. мало того, знаю хлопця, який приїхав з Британії, хоча вже має там громадянство, і пішов воювати. Я розумію все, про що ви пишете, це є, але хороших більше. Інакше ми не протримались би і тих 100 днів....
Lada_333• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Та нікому ви нічого не винні, ще приїжджаючи в дитинстві до тітки на західну, а вона туди вийшла заміж, там дуже багато поганого говорили про схід і про киян, і заздрість до киян шалена була і є, і розділяли саме ви себе: ось ми самі більші українці, а там ні, ось ми... а ви м´які такі... З війною це лише загострилось, на жаль. Мою думку, як людини яка знає і чує про західну з дитинства багато ви не зміните. Так в більшості там хороші люди, але багато і от таких як я написала, і за ними хороших не видно. А зверхнє ставлення до всієї іншої України там присутнє у всіх абсолютно
ви знаєте, читаю вас і згадую розповідь своєї тітки, яка з чоловіком якось була в луганську. Років мабуть вже з 10 тому. І в якому вона була шоці від ставлення місцевих жителів до них, якраз як ви пишете - зверхнє. Давайте не кривити душею, більшість дуже довгий період розглядали жителів ЗУ як селюків, а жителів східних та південних регіонів - як вищу касту.
До чого я це пишу. ми з вами написали однакову характеристику, але дзеркально. А це означає, що люди є різні всюди. І досить вже ділити, саме через ці поділи у нас війна.
аллала• 12 июня 2022
Ну й гризня тут. Хтось талановито здиригував. Та вся країна стогне і поранена. Всім важко. Просто притримайте свої нападки на іншого і вже зробите добру справу.
spring81• 12 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Прошло 4 месяца уже.
А из Черновцов и Закарпатья как сидели, так и сидят в Италии.
Море рядом, так и говорят, что поедут домой когда «море закончится»
Вот из за таких как Вы и подобных коментарий у нас не навидят многие Запад.

Кто сидит? 100 человек с двух областей?

В Черновцах 95 % людей никуда не выезжали
КлаваЧерепиця• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Це ви самі так вважаєте, і ось це вас і коробить. Покопайтесь всередині, чому волонтерство ЗУ вас так бісить і чому ви відразу починаєте шукати у ньому мінуси. Не вірю, що вас так гальмо приймали і що все було жахливо. Ніколи не повірю.
Це як красива жіночка в колективі - всі починають вишуковувати в ній дефекти, щоб знецінити і опозорити.
Давайте я спробую вам пояснити, як зможу.
Ніхто не применшує волонтерську роботу на ЗУ, це ви її занадто возвеличуєте і хвалитесь, і це людей відштовхує, розумієте? Перестаньте ставати в позу і знецінювати інших, і на вас перестануть нападати. А то бач, ЗУ така собі красуня в колективі, а інші ну таке...
Волонтерство в ЗУ - це та ціна, яку ви платите за відносний мир і спокій вашого регіону. Це частина вашого вкладу в перемогу. І в цьому немає нічого такого, і не треба з цього робити якусь особливу свою заслугу.
Всі платять свою ціну за перемогу - хтось заплатив життям, хтось здоров´ям, хтось житлом, а от більш спокійні регіони - волонтерством.
spring81• 12 июня 2022
Ответ дляPauderpuff
Ой, честно хватит уже. Западные области самые спокойные, но больше всех кричат как они воюют волонтерят, ребят хоронят. Во всех областях люди делают то же самое, только молча, потому что война - нельзя по-другому. А у вас там считают что все должны в ноги вам кланяться.
Может хватит делить Украину на Запад и Восток? Вам в кайф сеять неприязнь? Вот поэтому у нас и война.
аллала• 12 июня 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
Більш спокійні регіони також платять життям. Своїх військових і добровольців. Так, уточнення.
spring81• 12 июня 2022
Ответ дляVira.Stets
Я просто в шоке от многих коментов.
И это очень страшно. Откуда столько злости и ненависти?
КлаваЧерепиця• 12 июня 2022
Ответ дляаллала
ВСІ регіони платять життями військових і добровольців.
А деякі ще багатьма життями і здоров´ям мирного населення. І величезною кількістю знищенного житла, машин і часто набутого за все життя.
Vira_Kos• 12 июня 2022
Ответ дляspring81
Я просто в шоке от многих коментов.
Не знаю.
А де подивитися на тих волонтерів з заходу, які всю ЗУ возвеличують, не підкажете? Бо теж знаю кількох, які волонтерять ще з 2014 року, тихі скромні люди, роблять свою справу.
аллала• 12 июня 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ваші слова - а от більш спокійні волонтерством. Тому й у точнюю. Тому й не зрозуміле ділення на регіони якщо всім важко і всі платять страшну ціну
Lada_333• 12 июня 2022
Ответ дляkarpenko73
Теж запрошую до Харкова. Щоб ви просто зрозуміли, як це. Не тревога, а просто по факту, прилетіло і мінус 10 життів (у нас навіть після тревоги до вибуху ракети 3 хвилини - сусідушки близько, а вибухи від РСЗО та артилерії навіть тревогою не попереджують)
у мене свіжий приклад. Жінка з Харкова. Була у нас в місті з родиною доньки, знімали квартиру 3 к. За доступною ціною. Приходила до нас в волонтерський центр, щоб дома не сидіти. Все отримувала - одяг, гігієну, продукти. Подружилась з багатьма. Але ні...вирішила повернутись додому. Де щодня жертви і обстріли. А діти лишились тут, вже знайшли роботу, онуків в школу записали. ну чому не перечекати тут?
Anita123-13ef• 12 июня 2022
Воювати можемо, і не монстр а обпісяна тряпка. Досить його вважати сильнім і могутнім.. просто довбойоб
Kukysya• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Ну неправда. Выехали не переважно западенци, как вы выразились. В первую очередь повалили те кто был не против руського мира. Ещё и позорили украинцев в Европе. Западная Украина радужно всех принимала, пока те, типа патриоты, не начали садиться на голову и кричать, что им все и все должны.
КлаваЧерепиця• 12 июня 2022
Ответ дляMedova_pasika
А я вам напишу в якому місті. Запоріжжя приймало всіх евакуйованих з Маріуполя. Одеса - з Миколаєва. І навіть Миколаїв надавав прихисток херсонцям. Уявіть собі, під постійними обстрілами і без води миколаєвці надавали біженцям безкоштовне житло і збирали гуманітарку. Далі безкоштовно евакуювали в більш безпечну Одесу. А Одеса допомогала Миколаєву з продуктами та водою. І ніхто не чекав вдячності. Всі розуміють, що у нас одна спільна на всіх біда і всі роблять все можливе заради перемоги.
Дякую за найкращі і найправильніші слова в темі.
І як жителька Миколаєва всім одеситам і взагалі всім-всім, хто волонтерить від серця, а не заради похвальби