Владимировна26• 12 июня 2022

Болгария. Цены на продукты

Добрый день. Девочки , кто находится в Болгарии ( Солнечный берег) какие цены на продукты ,фрукты? В каких супермаркетах лучше покупать ?
Zelenkа• 12 июня 2022
Я не в Болгарії зараз, їздила багато разів туристом. Жанет якщо на початку СБ є, там норм ціни.
В самому СБ є супермаркет Mladost за автостанцією в вуличку, там спитаєте. А так то краще, думаю, один раз в тиждень прокататись в Бургас. Якщо таритись нормально, то різниця покриє проїзд.
анна 1986• 12 июня 2022
Лидл,Джанет,Меркурий. В каждом свои плюшки.
автор Владимировна26 • 12 июня 2022
Ответ дляZelenkа
Может кафешки порекомендуете? Жильё будет недалеко от Младость
Zelenkа• 12 июня 2022
Ответ дляВладимировна26
Неа, ми в СБ тільки на олл були або один раз на сніданках, але у нас внизу була піцерія цілодобова (готел Свежест) то супа ми брали в нашому рестику, а все інше то мала моя може їсти піцу цілодобово)))
Кафешки норм тільки на променаді, як до лунапарку йти з центральної вулиці, орієнтир - готель Кубань. Там у них і аквапарк є пару гірок, але смішні пару євро за півдня))