Майор Медуза• 12 июня 2022

Можу взяти з собою попутчицю на море за кордон

Вибачте що в цьому розділі. У мене форс мажор ситуація. Проплачене житло в Італійському місті на березі моря на один місяць двухкімнатна квартира з євроремонтом. У мене двоє дітей до 4 років, мені 33, я збираюсь скоро їхати на авто в цю подорож, але подруга не може поїхати. Шукаю мамочку з дитиною. Від себе даю безкоштовно одну кімнату в цій квартирі. Від вас потрібно обов´язково водити гарно авто автомат. І також бензин пополам. Іще звісно щоб ми характерими зійшлись. У мене варіант або шукати попутчицю (я поганенько вожу авто) або оплата квартири 2000 євро згорить (
Заикальница• 12 июня 2022
Ответ дляМайор Медуза
Зате ви нахамили, смайликів наставили, не полінились знайшли іншу тему і тут продовжуєте щось доказувати. Особистого життя взагалі немає,?
:)
успокойте_Меня• 12 июня 2022
Ответ дляМайор Медуза
Нормальні люди таким тоном не задають питання. Хамство на другому реченні у кожної, якщо за хвилину не дала відповідь. Такі мені точно не потрібні у подорожі
Человек, который готов предложить помощь за свои деньги не должен из вас вытягивать по одной букве чё и как. Вы не написали куда именно ехать (чтобы просчитать свои расходы в доле на бензин), откуда (потому что не все живут с вами в соседнем доме и это тоже траты на приезд к вам), какое авто (не все могут водить с милипиздрической машины сесть на внедорожник), и как ехать должен ребенок попутчицы. Вы прошенная, как будто это не у вас сгорает бронь на квартиру.
успокойте_Меня• 12 июня 2022
Ответ дляМайор Медуза
Так я не збираюсь анонімно надавати цю інформацію. Що в цьому не зрозумілого. Адекватним зацікавленим надала
Вы сами аноним! Но вы хотите, чтобы вам писали открыто. Так покажите пример
Петя-петушок• 12 июня 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Хах ) нокаут
автор Майор Медуза • 12 июня 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Це все писалось в хамовитиму тоні, тому мені такі точно не потрібні. На крайній випадок поїду одна. Я вважаю що достатньо базову інфо написала. Зацікавлена б людина залишила б свої координати і тоді б звісно я б всі деталі скинула особисто. А хамовитість і таких нетерплячих прям все негайно їм подай, на дух не переношу. Тому можливо це був мій фільтр людей
автор Майор Медуза • 12 июня 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Якщо вам не підходять мої умови, то чому ви намагаєтесь щось мені довести?
Петя-петушок• 12 июня 2022
Ответ дляМайор Медуза
У вас уточнили важные детали. При чем тут негайно подай!
А вообще повезло той, кто отказалась с вами ехать. Может, у нее свой, правильный фильтр сработал? Задумайтесь.
Бриджит_Фрикандо• 12 июня 2022
Ответ дляyokogama1
я купувала за 6 днів до вильоту , квиток з Мілану коштував 4,90, а назад через 4 дні близько 9 ойро, але то був початок травня, можливо зараз інакша ситуація
Дякую. А таксі до Сучави скільки приблизно?
успокойте_Меня• 12 июня 2022
Ответ дляМайор Медуза
Значит так оно вам надо. Потому что оставлять контакты анониму на бабском форуме, который не в состоянии в трёх предложениях написать данные поездки, нет смысла.
автор Майор Медуза • 12 июня 2022
Ответ дляПетя-петушок
Мені не цікаво висновки про ситуацію від такої людини як ви)
успокойте_Меня• 12 июня 2022
Ответ дляМайор Медуза
Вы напоминаете бабу,которая назло кондуктору купила билет,но пойдет пешком.
Заикальница• 13 июня 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
.
Бриджит_Фрикандо• 13 июня 2022
Ответ дляЗаикальница
.
Дякую, просто щоб хоч приблизно орієнтуватись
yokogama1• 13 июня 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
ціна місячної давності не актуальна, оскільки тоді не було такого напряга з топливом. Краще брати таксі до кордону, перейти кордон пішки і потім таксі від кордону до аеропорту