Дейнеріс• Изменено 13 июня 2022

ФОП валюта

Дівчата, хто на ФОП і отримує ЗП у $, ви знайшли якийсь спосіб вигідно вивести валюту?

Знайомий сказав, що можна через revault купити долари як по курсу НБУ, але почитала відгуки про цей revault і якось стрьомно.

Може хтось має перевірений метод? І де потім зберігаєте валюту?

Я свою зп майже не витрачала, зберігаю поки просто на валютному рахунку ФОП. Зараз сума немаленька зібралась, і якось мені не по собі стало. Раптом доведеться все знімати, не хочеться на курсі втратити грошей. Краще було б зараз вже перевести кудись.
автор Дейнеріс • 13 июня 2022
Ответ дляNiviana
вот как раз binance и использовали. Там хоть не стрёмно. Завернул укрсиб, хотя неделей ранее все прошло нормально
дякую!
E-ducate• 13 июня 2022
Ответ дляGeekTeaParty
Где вы взяли 7%?
Вы знаете, что договор о двойном налооблажении это про доплату разницы, а не про уплаты более низкого налога.
Если работать по найму в Украине, то доплата будет 2%, по этой системе.
5% податку +1.5% військовий збір - майже 7%
Я знаю, всі, чи майже всі варіанти оподаткувань в ЄС для ІТ. Консультувалась з кількома профільними юристами.
В Португалії при NHR ви сплачуєте 0% податку, 10% пенсійного внеску. В Україні 6.5% по гіг-контракту
GeekTeaParty• 13 июня 2022
Ответ дляE-ducate
Вы точно консультировались с профильными юристами в Португалии? При NHR первый год не надо социал платить, а вот 0% там никак не будет . Будет +15%, 0% социал первый год, а потом С социалом.
Ksenia777• 20 июня 2022
на револют 30 тыс можно в месяц и все
у меня аналогичная ситуация, подстава от страны конечно
автор Дейнеріс • 20 июня 2022
Ответ дляKsenia777
на револют 30 тыс можно в месяц и все
Та хочаб так. Можна було б частинами виводитися Але він якийсь стрьомний( ви користувались ним?
Ksenia777• 20 июня 2022
Ответ дляДейнеріс
не, знаю шо туди великі сумми або зберігати на ньому гроші не варто. Тільки якщо треба типу перекинути та зняти
і до то 10 тис уе
я сама в роздумах вже другий місяць чи виводити чи що, може краще втратити 1000 уе чим все взагалі
автор Дейнеріс • 20 июня 2022
Ответ дляKsenia777
і до то 10 тис уе
Знайомий обіцяв затестити і розповісти. Відпишусь тут як буду мати інфу