thumbelina_la• 13 июня 2022

Поділіться, будь-ласка, рецептом лимонного пирога з меренгою

Захотілося такого пирога, до «не можу»..
Якщо маєте перевірений, який ви самі пекли, поділіться, будь-ласочка. Дякую!
Wind99• 13 июня 2022
Послушаю.

Anna_Lviv• 13 июня 2022
и я послушаю
Incol• 13 июня 2022
Яке шикарне фото, чекатимемо всі дружно, раптом хто таку смакоту освоїв.
Клариссимо• 13 июня 2022
Це лимонний тарт, якщо я не помиляюся. Дуже полюбляю його і беру в кав´ярні до кави. Якщо хтось поділиться рецептиком теж спробую вдома приготувати))
Wind99• 13 июня 2022
Похоже,никто не знает. Надо тему позже или с утра создать.
Жаннетт_• 13 июня 2022
https://eat-drink.net/recipe/воздушный-лимонный-та... я не пекла саме такий тарт,але рецепт грамотний, так що спробуйте
ksusha1155• 13 июня 2022
Ответ дляWind99
В ютюбі не дивились? Там є такі рецепти, я щойно знайшла з десяток..
ok1904• 13 июня 2022
Це смачно, я таке печу в сезон дешевих маєрів, зараз лимони за ціною клубніки. тут у ЛЮБИ рецепт брала.
автор Shady lady • 14 июня 2022
Ответ дляksusha1155
Я думала, може хтось мае перевірений. Я один маю, але там трохи чути крохмаль.
Завтра виберу на ютубі і спечу)

ok1904• 14 июня 2022
Ответ для Shady lady
Завтра виберу на ютубі і спечу)
Тут на сайті у користувача з ніком ЛЮБА
автор Shady lady • 14 июня 2022
Ответ дляok1904
Тут на сайті у користувача з ніком ЛЮБА
А як знайти?
Я не знаю як..
Збираюся якраз пекти
ok1904• 14 июня 2022
Ответ для Shady lady
А як знайти?
Я не знаю як..
Збираюся якраз пекти
Та вона часто в темах буває, зараз пошукаю
ok1904• 14 июня 2022
Ответ для Shady lady
А як знайти?
Я не знаю як..
Збираюся якраз пекти
Ось, відкриєте через впн
https://www.povarenok.ru/recipes/show/141811/