Я не Тролль• 14 июня 2022

Відносини з братом

В мене є брат, молодший за мене на 10 років йому 20,ранішп ми були не розлий вода, я водила його до школи, я була в 11 класі він в першому, заступалася за нього, заберала зі школи, ну короче відносини були дійсно теплими. Потім коли я вже переїхала в інше місто, і вийшла заміж, в мене народилась донька, я до батьків їздила часто, тому з братом також часто бачилась, не часто але спілкувались, почала трішки віддалятися, він дуже замкнутий в собі, постійно сидить за комп´ютером, друзів нема, його постійно дражнили в школі за те що він шипилявить, і він наскільки став замкнутий що зараз йому вже 20 а він не вміє спілкуватися з людьми, його не всі розуміють, тому він лишній раз ні з ким не заговорить, я не буду описувати його стан, але скажу що зі сторони йому ніби років 10, я пропонувала мамі, що найду йому логопеда, психолога, але у відповідь тільки нічього не нада з ним все нормально, та і він не хоче. І я якось так віддалилась від нього, мене так дратує те що він такий, і нічього не хоче з цим робити, ругаю його часто, коли він приїжає до мене в гості, він мене часто дратує, навіть я би сказала що розчаровує, хоча я його люблю, і переживаю за нього. Я не можу зрозуміти чому я так до нього ставлюсь, як повернути ті нормальні відносини, просто раніше його було шкода бо він був маленький і його ображали, а зараз від вже дорослий а поводить себе ще як дитина...
автор Я не Тролль • 14 июня 2022
Нік у мене класний
Доль Чекомбана• 14 июня 2022
А почему Вы предлагаете помощь маме, а не брату? Разве не очевидно, что маме плевать на него, иначе бы она давно занималась ребёнком
автор Я не Тролль • 14 июня 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Я писала, що і він не хоче. Тому що це знов таки спілкування з людьми.
автор Я не Тролль • 14 июня 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Мамі не начхати, просто через те що вона його ну дуже любить і жаліє не бачить всіх проблем які зараз є. Ще до логопеда вона соглашалась щоб він ходив, але він відмовився. А до психолога ніяк, каже що ти з нього больного робиш.
Доль Чекомбана• 14 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Время упущено, бедный мальчик((
У меня у дочки дизартрия (нечёткая речь) это большая проблема и огромный труд родителей.
Идите к психологу вместе с ним.
Доль Чекомбана• 14 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Это и есть начхать, а не любовь.
LiLi-fafa• 14 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Я бы Вам посоветовала оставить его в покое
Любите таким какой вырос.
Это он оценит, а Вашу критику нет, раз сам не просит помощи, значит ему не нужна помощь.
Представьте себя на его месте.
Телефон Рубика• 14 июня 2022
Бешения свои отставьте в сторону, если действительно хотите помочь. Родителям вашим по барабану все. Спасать брата надо.
автор Я не Тролль • 14 июня 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Время упущено, бедный мальчик((
Идите к психологу вместе с ним.
І мені його дуже шкода, але ж і об´яснити йому я ніяк не можу, що ти вже дорослий, тобі потрібно буде ходити на роботу і спілкуватися з людьми хочеш ти цього чи ні, але ніяк. І мама буває це йому говорить, але тут не говорити нада було а брати за руку і водити до спеціалістів
Доль Чекомбана• 14 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Как он закончил школу? Дальше учиться не пошёл?
PAJAMA ROOM• 14 июня 2022
Я б відстала від брата. Це доросла людина. І якщо вас щось у ньому дратує (чи у комусь іншому) - це ваші проблеми.
Займайтеся своїм життям.

Максимум, що можна собі дозволити - запитати, чи можете ви йому чимось допомогти. І прийняти відповідь з повагою до людини.
Белая котичка• 14 июня 2022
Час втрачений, до логопеда треба було з 5 років водити
автор Я не Тролль • 14 июня 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Закінчив з низькими оцінками, не двойки звичайно, але нижче середнього. Навчається в університеті.
Дона Ко Ко• 14 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Може йому незручно в дорослому віці звертатись до логопеда але дуже багато дорослих ставлять собі звуки наприклад ’р’ найчастіше,поясніть йому що це виправляється з логопедом і здорослими в цьому напрямку також працюють і щоце йому значно полегшить життя ,хоча підозрюю що комп´ютерне віртуал його затягнув((
графиняВишенка• 14 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Ну он же шепелявить не вчера начал .... Почему мама раньше не занималась ? Это прекрассно корректируется логопедами в раннем возрасте .
автор Я не Тролль • 14 июня 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Дуже сильно затянув, він за комп´ютером 24 на 7 ну допомогає батькам що потрібно, поїсти, і знов за ігри
автор Я не Тролль • 14 июня 2022
Ответ дляграфиняВишенка
У нас батько дуже строгий, мама водила його до логопеда коли йому було 5 але батько кричав що це трата грошей, нехай старається сам. Ну короче там дуже тяжка ситуація, це також вплинуло на його замкненість, батько у нас дуже строгий і він часто його ругав
Ищу Аленя• 14 июня 2022
У нього ще є шанс. І він називається - доросле життя. Тобто, не у дитячій кімнаті, а десь на зйомній квартирі/кімнаті/общазі. Це заробіток грошей чи підробітки. І тд. Почне відповідати за себе - доведеться змінитися. Інакше ніяк. А так - то він ще дитя, яке з батьками живе і в ігри грається.
Асталависта бэйби• 14 июня 2022
Какая Вы жестокая. Помогите брату, найдите логопеда онлайн, цены сейчас невысокие. Оплатите. Пусть исправит речь. Делайте конкретные шаги, чтобы помочь брату.

Как-то горько аж от Вашего поста. Всем плевать на парня. Так и растет, как сорняк. Может, он и ребёнок ещё в 20, если им никто никогда не занимался.
Асталависта бэйби• 14 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Поверьте, во взрослом возрасте все ещё можно исправить. Только надо заниматься.
графиняВишенка• 14 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Вы меня извините , но странная у вас семейка . Интересно , если бы ваш брат сломал ногу , ваш отец запретил бы накладывать ему гипс , пусть сам старается ? 20 лет назад было сколько угодно бесплатных логопедов в районных поликлиниках , у меня дочке 24 , так что я в теме .
автор Я не Тролль • 14 июня 2022
Ответ дляАсталависта бэйби

Ну вам зі сторони видніше Я вам відкрию очі, і скажу що не можна допомогти людині яка цього не хоче... Всі мої спроби допомогти з роботою, з спеціалістами обернулись, нічим, а за руку я повести не можу і живемо ми в різних містах за 120км. Не пишіть того чого не знаєте.
автор Я не Тролль • 14 июня 2022
Ответ дляграфиняВишенка
Я навіть відповідати вам не буду, але повірте ви не знаєте про що говорите. Нам всім було важко
Хранительница чешки• 14 июня 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Зачем его спасать? Ему 20 лет, его все устраивает. Родителей тоже. Пора переставать быть ему мамой.
графиняВишенка• 14 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Я 20 років тому жила в якійсь іншій Україні ?
Кишмишная Мая• 14 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
А Ви самі ходили до психолога. От Ви пишете,що ’нам всім було важко’, то і у вас є травми. І тоді не брата потрібно заставляти йти кудись ( тим більше,що він не хоче), а почати з себе. А там, може, і він підтягнеться,на вашому прикладі побачивши зміни.
автор Я не Тролль • 14 июня 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Ой дякую) не дивлячись на все у мене були і є друзі, і з 17 років я живу окремо, є чоловік і діти. А вам також порада, думайте перед тим як щось писати