Доброго вечора. Я з дитиною зараз знаходжуся закордоном і син дуже полюбив ось такі йогурти. Підкажіть, чи знаєте ви де їх можна купити в Україні? Чи Данон їх взагалі в нас випускає? Яка назва продукту?
Romashechk@• 14 июня 2022
Це імпортна Растішка . Щось таке подібне бачила в магазинах з імпортними товарами. В багатьох країнах є Данон з своїм асортиментом.
Ответ дляRe1ne
В Болгарии такой пробовали. Приторно ненатуральный. Хорошо, что в Украине его нет
Не знаю, може в Болгарії якийсь свій склад, але ось що в тому, який я завжди купую.
Інгредієнти: КРЕМ СИР, ВЕРШКИ, цукор, 6% полуниця[1], 6% банан[2], 3% персик[3], 3% груша[3], барвник концентрат чорна морква[1], цитрат кальцію, лимонний сік концентрат, натуральний ароматизатор, вітамін D. [1]для сорту полуниці, [2]для сорту банана, [3]для сорту персика-груші.
margaritavoronina1• 14 июня 2022
Та это же Растишка,не знаю или сейчас есть в Украине,раньше был, 13лет тому мой сын его ел
Ответ дляСтрекоза любви
Ну тогда вам Растишка подойдет
Ответ дляmargaritavoronina1
Так, раніше давно був, років 10 назад точно пам’ятаю. А от за останні 2 роки не зустрічала. Мабуть, для нашого ринку не виробляють.
margaritavoronina1• 14 июня 2022
Ответ дляRe1ne
Да есть у нас сейчас Растишка, просто не в таких упаковках. Эти по 50 гр. а у нас по 120 кажется
Нет,он на вкус не такой,тот что в маленьких он типа творожной,а в больших баночках обычный
Ответ дляmargaritavoronina1
Хотіла тільки це написати. Що маленький йогурт, в його складі крем сир. Він жирніший, консистенція не «класичної Растішки»