Дуболом• 15 июня 2022
Якість речей з Кропу
Діти-підлітки обожнюють принтовані футболки з Cropp, витрачають на них кишенькові гроші
Не маю нічого проти, але вже за місяць-ругий кольори змінюються, ліняють чорно-білі речі
У вас теж так? Це просто низька якість "фаст фешену"?
Как нефиг делать• 15 июня 2022
Нет, не так. У сына несколько футболок, шорты, у мужа шорты, джинсы - отлично носятся. Еще у сына толстовки яркие, тоже все отлично
Ромашка_Бегемотовна• 15 июня 2022
Парка бімба, пальто в катишках. Це те що в мене, поки нічого більше не купувала там.
Спелый баклажан• 15 июня 2022
У чоловіка купа речей : джогерів декілька, доречі значно кращої якості, ніж зара, футболки, шорти, футболки, навіть шльопки. Все чудово носиться.
А от джогери зара - вицвіли дуже швидко.
Ля-ля-ля• 15 июня 2022
Беру в кроппе много вещей, но всегда беру только натуральные ткани - с ними все ок.
Футболки замечательные, штаны.
Даже толстовки есть, но там часть полиэстера. Нормально. Но скатываются со временем. Цвет не теряют.
Футболки замечательные, штаны.
Единорог_помог• 15 июня 2022
Футболки, свитшоты, лонгсливы - почти все, что покупала - понравилось и отлично носится.
Только одна футболка расстроила. Там была комбинация зеленого и белого и при первой же стирке в прохладной воде полиняла ужасно.
Джинсы тоже ок, но из трех пар сели только одни, остальные не понравились на фигуре или были непонятного размера, т.е. тут надо мерять.
Сорока белобока• 15 июня 2022
Купувала футболки, куртку і джогери 3 штуки
Так от, футболки якість нормальна. Не супер, але носити можна.
Куртка прийшла із серії очікування реальність, вид набагато дешевший ніж на моделі, матеріал неприємний, взагалі не вартує коштів, хіба що на город її носити. Дуже мнеться і якась бомжувата
Про штани можу те ж саме сказати, що не дуже
Одні одразу розтяглися, в перший же день
Ще двоє пошиті страшно, шов наче у підвалі шили, лекала дивні
Після прання місцями світлуваті місця з’явилися, фарба випралася