Сплюшка• 16 июня 2022
На якому апараті краще зробити лазерну епіляцію?
Хто робив лазерну епіляцію, Ви задоволені результатом? Який апарат краще обрати? Салон має значення чи лише на апарат орієнтуватися?
Горизонтальный самовар• 16 июня 2022
Я роблю на Moveo там не боляче і є результат. Але я поки що в процесі, дуже добре руки і під пахвами, а ноги і бікіні ще тримаються
Гадаю_По_шнуркам• 16 июня 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Moveo справді супер!
Stepa_nida• 16 июня 2022
Бачу тут часто радять Moveo, я сама обрала майстра із апаратом Fenix.
Відгуку поки що немає, бо на цьому тижні перший сеанс.
Якщо чесно, то у такій делікатній справі обирала не за принципом салон чи лазер, а за рекомендаціями щодо вибору майстра від людей, які власне були на процедурі та радили її за результатами курсу.
Мені сподобалось, як до проведення процедури майстер спілкується з клієнтом - надає ознайомлювальні матеріали, говорить про протипоказання, перед процедурну підготовку, відповідає на питання тощо.
Горизонтальный самовар• 16 июня 2022
Ответ дляStepa_nida
Мені важлива була саме технологія тому що попередні лазери або фото було досить чуттево. Тут нічого не болить взагалі і тому мені вже майже пофіг на майстра. Хоча різниця між майстрами безперечно є і деякі роблять набагато ретельніше ніж інші, приємні в спілкуванні, тощо.
Сплюшка
• 16 июня 2022
Ответ дляStepa_nida
Поясніть тим, хто з лісу)) Ви вже ходили на консультацію до майстра чи поки спілкувалися в телефонному режимі?
Stepa_nida• 16 июня 2022
Ответ дляСплюшка
Ми спілкуємось у месенджері телеграм - майстер надіслала мені ознайомлювальні матеріали, анкету про протипоказання, я задала кілька питань, вона проконсультувала.
Далі записались на перший сеанс.
Stepa_nida• 16 июня 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Насправді я теж зазвичай обираю за технологією/матеріалами, але мала кілька відгуків про майстрів, які економили спалахи лазера чи недбало обробляли зону, або ж не проконсультували про належний догляд після епіляції