Если блядораша нападет
Liliana12345• 17 июня 2022
Ответ дляkabatosa
Ви помиляєтесь, дуже помиляєтесь
Я не чула української мови на ЗУ.
Liliana12345• 17 июня 2022
Ответ дляVira_Kos
Та риторика у тої пані дуже швидко змінилась з «чула польську» до «там немає чисто української мови»)
Так, пані не чула там чисто української мови. То діалектова мова
Liliana12345• 17 июня 2022
Ответ дляVira_Kos
Ну пані сама нею не дуже то й володіє, як на те пішло.
То скажіть, в якому населеному пункті Ви чули польську мову?
Я вільно володію державною мовою. Діалектову мову чула в Ужгороді, Мукачево, Івано-Франківську, наприклад. Тож вчіть мову.
Ответ дляLiliana12345
Якби Ви володіли державною мовою, то б знали, що в українській мові слова «вугорський» нема. І ми не говоримо про Угорщину, а Польщу.
Ужгород та Мукачево до Польщі яким боком?
Liliana12345• 17 июня 2022
Ответ дляKalinaira
Могли бы и украинскую выучить , без всяких диалектов.
Ось і я до того. Постійно товчуть носом російськомовних, а самі нею не володіють)
Liliana12345• 17 июня 2022
Ответ дляVira_Kos
Я вже відповіла. Нехай вчать рідну мову.
Ответ дляТеодор Бастард
Мне вообще пофиг на вот это все экспертное блаблабла. Если на стене висит ружье - оно может выстрелить. При каких условиях, когда, куда, в чьих руках, с какой долей вероятности - это всё тлен. Ружье есть? Есть. Значит может выстрелить.
Так и с законами. Трактовать и объяснять их можно как угодно. От этого ни холодно ни жарко лично мне
То який сенс просувати тут своє ´мненіє´ не підкрілене абсолютно ніякою логікою?
#аявамкажуктравасиня
Liliana12345• 17 июня 2022
Ответ дляVira_Kos
І яке це має відношення до Вашого тезису, що ЗУ належить Польщі житлом, мовою і роботою?
Ви теж вчіть, вугорська мова))
Мешканці ЗУ проживають у Польщі. Все ж зрозуміло...
Ответ дляolena_shch
Нет и драники не нападут. Ему не выгодно.
Свежак:
Лукашенко стверджує, що Польща планує захопити західні регіони України, тому Білорусь відповість
Лукашенко погрожує вдарити по Києву в разі українського удару по Мозирю
Вы же понимаете, когда и зачем делаются такие провокационные заявления?
Ответ дляkabatosa
А в Україні з їх слів що спровокувало? Знищення совкового минулого, в тому числі і пам’ятників, як мені одне русняве сьогодні писало «ві нє чтітє пам’ять прєдкав» , «діди ваєвалі, а ві фашісти унєчтожєлі всє памятнєкі лєнєну каторий вас саздал і ваш єзіг»
Я русский знаю пишите уже на нем , я пойму и при этом я не общаюсь с россиянами .
Ответ дляasjaua
У вас ще лишилося бажання щось доводити сракоголовим у 2022? Але ж і витримка у вас! Я таким просто кажу ’а ну ша! А то море назад закопаем!’ А особливо гидотним прилітає таке: йду в профіль спочатку, збираю інфо (поверхнево) і пишу на кшталт ’всё правильно вы говорите, Света Иванова из Воронежа , я согласна что путин это хуйло, российская армия мародеры, убийцы и педофилы-насильники, но как у вас получается рассказать Лизе правду, ведь ей в школе #32 учителя моют мозг и берут взятки. Вытирайте все свои посты везде, а то #фсб, #полицияроссии, #гру, #школа32воронеж прочитают и у вас могут быть неприятности. Целую.
і тоді робиться так весело коли бачиш ті істерики у відповідь)) вони реально ссуться і ненавидять вони нас за те що ми собі дозволили бути вільними, а вони ні.
Треба взяти на замітку
Теодор Бастард• 17 июня 2022
Ответ дляSoufit
#аявамкажуктравасиня
С моей точки зрения все логично. С вашей нет? Ну бывает. Мы все разные