Леска• 17 июня 2022

Birkenstock розпродаж?

Дівчата, подивіться може бути правдою?
Чи може сайт фейковий і нічого не отримаємо? Щось не віриться у такі ціни.

Колись натрапила на типу розпродаж Канада гусь за якісь смішні гроші то люди просвітили, що то фейк.
Vira_Kos• 17 июня 2022
Не буває таких цін на них.
В аутлеті найдешевші я знайшла за 65 євро, і то не в сезон. Я про шкіряні кажу.
stronza• 17 июня 2022
Это не Birkenstock, аналог другой марки. Посмотрите на фото. На оригинальные таких цен не бывает
автор Леска • 17 июня 2022
Ответ дляstronza
Так, придивилася, деякі є не біркен.
Аде ж купа біркена..
Ціна дивна, може заплатим,а вони не вишлють?
traranya• 17 июня 2022
Ну Pappilio это и есть Биркенштоки...и да автор, цены очень низкие, скорее всего реплика