Живчик-счастливчик• 17 июня 2022
Посмотрите кто нибудь. Врача ждать неделю. Операция 100 %
У кого было такое ?
Какие у вас были симптомы ?боли в животе долгое время, найти не могли ничего.и вот уже нашли наконец то.
Боевая• 17 июня 2022
Свекрусі ось два тижні як видалили такі грижі - до цього мучилась кілька років...Можу сказати одне - якщо ви в Києві то не раджу робити операцію на Червоному хуторі
Котомафия• 17 июня 2022
Ответ дляБоевая
В мене невістка там працює, і також удаляла грижу там. Невдало, все вернулося знову((
Живчик-счастливчик
• 17 июня 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Рано или поздно схватит и тогда ургентная операция
Да блин, почему раньше не произошло
Столько лет врачи не знали что такое
И тут вуаля
Столько лет врачи не знали что такое
И тут вуаля
Живчик-счастливчик
• 17 июня 2022
Ответ дляУх ты какая Я
А где вас болело ?
Что то ещё беспокоило?
Ух ты какая Я• 17 июня 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А где вас болело ?
Что то ещё беспокоило?
Это у тети было
Аристократка-тунеядка• 17 июня 2022
Рекомендую в Киеве 15 Хирургию на Контрактовой. Это именно специализирующаяся на грыжах. И Врачи там прекрасные.
Боевая• 17 июня 2022
Ответ дляКотомафия
От і я дивлюсь - гроші беруть не малі, а відношення як до скота...і умови такі самі...
Котомафия• 17 июня 2022
Ответ дляБоевая
Треба лікаря шукати. Я маму зараз лікую по онко, на Верховинній. Начиталася купу всього, але пішли на консультацію, і покищо я задоволена, і умовами, і в першу чергу відношенням.
Конфиденциальность• 17 июня 2022
Київ, 5 лікарня займається лікуванням гриж, пластика, сітки і т.д. В них хірургія більше заточена на цю проблему.
Боевая• 17 июня 2022
Ответ дляКотомафия
Ну так лікаря по відгукам і знайшли
Мочалкин блюз• 17 июня 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Робили мамі 2 роки тому грижу білої лінії живота з сіткою. Заплатили стільки, скільки коштувало б зробити в платній хірургії, при цьому за абсолютної відсутності елементарних умов у відділенні.
Мали після операції ускладнення, тому ще майже місяць до них їздили потому. Я періодично теж була на перевязках. То дуже цікаво: я заходжу до приміщення, і автоматично йду мити руки, а персонал заходить до перевязочної для обробки рани, то руки не миють взагалі ніхто. Анестезіологи теж дуже прохані. За 100 доларів, які відразу ж отримали, в реанімацію після звичайної планової реанімації попасти -квест. Поряд знаходитись не можна. Нас запевнили, що все добре було з наркозом, але у мами була, скоріш за все, ускладнена інтубація, оскільки вона відкашлювала кров після неї.
Середній медперсонал хороводи водив, що гроші дали лікарю, а їм теж потрібно і т.д.
P.S. Я з людей, які завжди дякують і нормально відносяться до інших. Але в даній лікарні, яку нам теж дуже рекомендували, очікування і реальність трохи не співпадають.
Котомафия• 17 июня 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Ну, що я б могла відповісти на цей коментр. Знаєте, в моїй сім´ї часто звертаються в платну клініку. Розраховуючи на досвід, комфорт і увагу. Але, вже не вперше бачу, що от абсолютно, що наші державні клініки, що частні майже нічим не відрізняються. Останній інциндент-при проведені двух процедур під наркозом, після першої процедури зламався аппарат. Зато комфортні умови.
В Медикомі лікар онколог посміявся з діагнозу-онко грудей у чоловіка. Ну...таке собі.