Zaviriuha• 17 июня 2022

Поясніть такій як я, що всі носяться з тим членством ЄС?

Що нам це дасть? Відколи був майдан тільки і чути про вступ, який ніяк не настане.
lasthome• 17 июня 2022
Щоб мали про що говорити. Не уявляю як Україна може вступити в ЄС в стані війни і відкрити кордони.
Хоча мене вже важко здивувати.
автор Zaviriuha • 17 июня 2022
Ответ дляlasthome
Хоча мене вже важко здивувати.
От я теж за це думаю, бісить що нас вважають за дурачків на ниточці, тримають на короткому повідку, і не беруть і не дають.
ПахлаваМедовая• 17 июня 2022
Хорошо хоть не кандидат в кандидаты!
sur_sur• 17 июня 2022
Ото вже боти лізуть.
Тим, хто не вспромозі зрозуміти, ніхто нічого не зможе пояснити.
Нам потрібен або ЄС, НАТО, або союз з країнами накшталт Польщі, Великобританії, країн Балтіі,
Можливо ще хтось приєднається.
iroman• 17 июня 2022
Ответ дляПахлаваМедовая
Хорошо хоть не кандидат в кандидаты!
Да подождите, еще ж не факт, что дадут кандидата на следующей неделе. Пока нам дали только рекомендации в кандидатство)
Киев_Елена• 17 июня 2022
Открытие границ, признание дипломов. Сел и поехал на поезде не проходя паспортный котроль и еще много плюшек
ТриАна• 17 июня 2022
Я думаю це як показник визнання нашої держави « адекватно» з правильними цінностями
Але вони падли повинні були давно нас прийняти і в ес і НАТО ще хрін коли, той і війни б не було
Наши падли повинні були своїх же падлюк сажати давно
Nerses• 17 июня 2022
Може помиляюся , напевне окрім плюшек це гарантія нашої безпеки від повторного вторгнення вже після нашого виграшу? Поясніть.
PAJAMA ROOM• 17 июня 2022
Ответ дляlasthome
Хоча мене вже важко здивувати.
Великобританія виходила з ЄС кілька років.

Щоб вступити туди потрібно як мінімум років 5, щоб запровадити потрібні реформи.
За раз це не відбувається.
автор Zaviriuha • 17 июня 2022
Ответ дляNerses
Так ЄС це не НАТО щоб давати гарантії безпеки
Nerses• 17 июня 2022
Мене турбує заява про те що газу в ЄС до 30 грудня. Тобто до зими вони потерплять а далі почнуть тиснути за для зняття санкцій?
Nerses• 17 июня 2022
Ответ дляZaviriuha
Вступ в ЄС не пришвидшує вступ у НАТО ?
Як Україна має себе захистити щоб діти , онуки, були в безпеці?
Irina-5d24• 17 июня 2022
Ответ дляПахлаваМедовая
Хорошо хоть не кандидат в кандидаты!
Этот статус оставили рашке после опохмела
FuntikS• 17 июня 2022
Ответ дляZaviriuha
а никто никому ничего и не должен давать, ес - это не давалка халявщикам, а удочка - большие торговые рынки, стимул к развитию, построение нормальных гос. институтов. Мы должны соответствовать. Вот у нас требуют борьбу с коррупцией, а у нас ни один суд не рабочий и честный. Кто это нам даст? Ворюг надо искоренить для начала.
coloritka• 17 июня 2022
Ответ дляlasthome
Хоча мене вже важко здивувати.
А хто каже що вступить поки війна?
Тільки кандидата даюють, а далі років 10-15 пройде
Irina-5d24• 17 июня 2022
Ответ дляТриАна
Ага, с тем уровнем коррупции только в ЕС принимать. Пусть исправляются, гады и под тщательным присмотром.
Елена1265• 17 июня 2022
Ответ дляNerses
Нет
FuntikS• 17 июня 2022
Ответ дляТриАна
Давно прийняти должны кого? Эти гнилые чиновничьи рожи с миллиардами стыренными? Кому мы нужны, если у нас недавно только Медведчука взяли, а у него был золотой вагон.
aprel_777• 17 июня 2022
Ответ дляNerses
ЕС это вообще не гарантия ничего. В НАТО нас никто не возьмёт.

Сейчас меня забанят, но это разводняк, чтобы нас держать за марионеток.
Елена1265• 17 июня 2022
Ответ дляNerses
Вступ в ЄС не пришвидшує вступ у НАТО ?
Иметь много оружия, секретных передовых технологий, иметь статус ядерной страны... Лучшая гарантия безопасности
автор Zaviriuha • 17 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Так і я про це. Всі люди кричать, що хочуть вступ до ЄС, а коли прийняли закон про касові апарати, то скрізь такий гвалт здійняли. Була в Італії, там на ринку навіть за квіти 2 євро отримуєш чек.
ТриАна• 17 июня 2022
Ответ дляIrina-5d24
Але мені і бісить шо вони говорять тільки про нашу корупцію
Меркель роками в газпромі з руки путлера жрала і ще купа кого і нічого все ок
Тільки ми бляха сама корумпована країна світу
Я не заперечую що в нас тварі але хай і своє вичистять
aprel_777• 17 июня 2022
Ответ дляFuntikS
Как показала практика, до войны мы и так жили припеваючи. По некоторым позициям у нас было даже лучше, чем в ЕС
Rubiii• 17 июня 2022
Все эти союзы это утопия. Страна должна стать независимой во всем смыслах и полностью самостоятельной, сильной.
А не вечно быть в каких-то союзах на задворках.
aprel_777• 17 июня 2022
Ответ дляNerses
Вступ в ЄС не пришвидшує вступ у НАТО ?
Это вообще разные вещи.
aprel_777• 17 июня 2022
Ответ дляRubiii
Наверное, такого не бывает. Политики за бабло всегда будут продвигать идеи какого-то союза.
Rubiii• 17 июня 2022
Ответ дляaprel_777
К сожалению да.
Салт• 17 июня 2022
Словаки рассказали, как изменилась страна после вступления в ЕС. Из нищей страны, с экономикой, нацеленной на россию как наследницу СССР, превратилась в европейскую страну, в которую пошли инвестиции. Не одномоментно, но улучшения начались именно тогда.
Елена1265• 17 июня 2022
Вот вам статья, автор, на эту тему
https://24tv.ua/integratsiya-ukrayini-v-yes-shho-t...
aprel_777• 17 июня 2022
Ответ дляСалт
Скажите, а до войны мы плохо жили?