в пентагоні тоже пацани боєголовками думають.все буде в нас класно!
коротко-сто проц перемога наша і це даже не обсуждається.в америці вже план на 20 років нам помочі і розвитку.параша не побєдить ні при яких роскладах.і бабло купа и оружия все в нас буде.ой там ще багато і все по закону а не ляля .сенати там прийняли закони .однозначно ми і багаті и все класно буде.
потому шо швець спирається на закони які прийняті на публікаціі серьойзних правітельствєнних сша людей які не просто ляпають.а вже все підписано.і все в нашу користь.не про яку побєду пуйла и мова даже не ведеться .
Ответ дляhelga2014
Она видимо сама ничего толком не поняла из того, что услышала. Странно, человек не может пересказать несколькими предложениями?
Я не слухала саме Швеця але зі слів інших аналітиків з поставками зброї не все так погано. Основні складнощі які зараз з ними є - це складнощі логістичні.
Россія не може досягти жодної своєї поставленої мети ось уже два місяці після того, що вони захопили на початку війни.
Також є думка що саме зараз починається переломний момент у війні в нашу користь. Попередній місяць ініціатива була на боці противника.
Ответ дляhelga2014
я все прекрасно понімаю ві не переживайте так))в ушки не балуюсь и з очима все ок
Maralisa25• 18 июня 2022
Ответ дляпросто сияй
Понятно)) спасибо.. Только какой ценой нам сейчас обходится вот это ’все буде’..
ksunuyabelaya• 18 июня 2022
Ответ дляпросто сияй
девочки.ну ми ж не пальчиком зроблені і за нами весь світ і серйозні люди і кошти.дивиться за вчоро і позавчора швеця!!!и не ведіться на цю дурну тролячу пі..шь.я вже повнісью успокоїлась наконєц то.
В двух словах что там?
швецю тільки вірю.остальним-ні грама.я насилу заспокоїлася за ці два дні а то все на нєрвах.ДИВІТЬСЯ ШВЕЦЯ а не блогерів
Ответ дляPsyCoach
Швец - это Арестович №2.
Он постоянно пытается выгородить Запад и у него с февраля ’победа уже близко’. С какой целью он это делает - непонятно, надеюсь, это просто его желание верить, что все так просто и легко, а не какая-то многоходовка)
Я пам’ятаю десь за тиждень до війни він казав що якщо шойгу каже що віцни не буде, то йому можна вірити, бо цю людина слова.
А ще мені здається що він любитель патрушева- теж прям ідеальний розвідник
ksunuyabelaya• 18 июня 2022
Ответ дляпросто сияй
А осень зима что?
Говорят не будет газа и света
Ответ дляksunuyabelaya
А осень зима что?
Говорят не будет газа и света
все буде.не переживайте.
Ответ дляMaralisa25
Важкою ціною. І до цього треба бути готовими. Зрештою, це не художній фільм, а війна з однією з найсильніших у військовому плані армій світу, як там не було.
Але не ми цю війну починали
Ответ дляпросто сияй
Так, але ракети нищать цивільну інфраструктуру як от в Кременчуку сьогодні, ТЕЦ це що??! Правильно, лють і злоба фашистів!
Trevog_net• 18 июня 2022
Ответ дляnikiya
Шойгу - людина слова?
Я його дивилась вибірково з початку війни, і він мені вселяв надію...але зараз всі його пргнози - це скоріше видавати бажане за реальне.
Дуже він не любить путлера, принаймі так виглядає, в цьому наші погляди збігаються))
Захід звичайно не слив Україну, проте у них свої розрахунки, і з їх допомогою розгоромити РФ на полі бою ми не зможемо.
Тобто ми зможемо це тільки всупереч, а не завядки. Це варто розуміти(
Тетя Фрося• 18 июня 2022
Ответ дляЖулька1
Можна скринити??
Сарказм был. Но скринить разрешаю конечно
ksunuyabelaya• 18 июня 2022
Ответ дляДаксо
А ви менше російську пропаганду читайте. Своє інформаційне поле теж треба фільтрувати
Так тут же на советчице это обсуждали
И говорили о домике в селе
Irina-5d24• 18 июня 2022
Ответ дляsashik77
Він завжди такий оптимістичний. Ось ось пуйла свої ж скинуть, ось ось параша розвалиться. А по факту щось і та тварюка на місці і параша існує
Ссср тоже не сразу после Афгана развалился
Ответ дляпросто сияй
Интересно 🤔 когда же оружие все таки будет на передовой, пока его не видно, из роты брата 90чел. сейчас остались в живых 30, 14 безвестно пропали.