ket_ua• 18 июня 2022

Відправка НП з поштомата в Києві

Вчора не згадаю де прочитала анонс Нової пошти, що в Києві стартує пілотний проект - можна буде відправити посилку через поштомат. Була детальна інструкція, перелік обмежень і акційна вартість відправки на тестовий період - 1 грн.
Але знайти більше не можу повідомлення, на сайті теж немає, оператор в сапорті теж не знає про це)
Хтось іще таке читав? Чи я перевтомилась і мені наснилося?)
KettiChe• 18 июня 2022
Есть в приложении отправка с почтомата
nastya1506• 18 июня 2022
Так,я читала.
Було сповіщення в додатку Нової пошти.
Але зараз також не бачу.
Можливо на сторінці у Фейсбуці в них є інформація.
AngyRed• 18 июня 2022
Я також бачила ту новину і сьогодні також її не знайшла. Але накладна створилась за 1 грн