vika_kiev• 18 июня 2022

Не було вдома 3 місяці, от звідки за світло +2000кВт?

Дівчата, я просто шокована!
Як таке може бути, останній раз фіксувала показники 1 лютого, через 4 дні ще зафіксовані показники контролером.
25 лютого відключили все окрім холодильника і виїхали.
Зараз звіряю і не вірю очам, на лічильнику різниця майже 2000 кіловат плюс! От звідки вони б@.дь взялися??
Може в когось було щось схоже😭
автор vika_kiev • 18 июня 2022
Ответ дляЛюдмила-85fc
А за цей тиждень як намотав лічильник?
мало, він навіть не моргає, всі лампочки економ, пару раз чайник включила, навіть не готую нічого
автор vika_kiev • 18 июня 2022
Ответ дляКсения_ksen
Если не передаете показания каждый месяц,то они ставят свои среднеарифметические за
так, свої вони ставлять щомісяця, але навіть те що вони проставили меньше ніж того що є зараз фактично
Irina-5d24• 18 июня 2022
Ответ дляirina _d
Вы смотрите вживую или в платёжку?
Если в платёжку, то там половина рекомендованный платеж.
У меня по воде шандарахнули платеж не по среднему, а как приснилось, теперь можно около года не платить по счётчикам, там платеж авансом огого(
А я письма написала, фотки приложила, что кум выслал, пусть пересчитывают. Нифига платить не буду. Ни копейки
vleschinskaya• 18 июня 2022
Люди, вы как с луны. Если не подаёшь показания ставят средние и так 3 месяца. Чему все удивляются? Я каждое первое число вношу - так там уже стоят показания, я их исправляю
Natalia505• 18 июня 2022
Ответ дляvika_kiev
так, на лічильнику зараз майже 2000 плюсом(
Підключились до вас 100%. Мій чоловік таких відключав хитросраких і не раз, сволота. Крадуть.
Тетя Фрося• 18 июня 2022
Ответ дляvleschinskaya
У автора на счётчике показания +2000 от контрольных.