Жертва интернета• 18 июня 2022

Після 8 класу куди оформити дитину на навчання в Польщі?

Власне, питання в заголовку. Син закінчив 8 класів в українській школі. Уже прийняли рішення, що залишимося в Польщі, принаймні, на наступний навчальний рік. Куди відправляти на навчання? Чи візьмуть, наприклад, у 8 клас польської школи?
МЧСница• 18 июня 2022
Так двигайтесь быстрей. Запись идёт. Там и узнаете возьмут вас или нет. Кого-то берут на год младше, в свой класс, старше. Индивидуально

Воленс-неволенс• 18 июня 2022
Є ліцей з 15 років до 19 років, у містечку (селищі) майже на кордоні з Україною. Може туди йому вступити.
автор Жертва интернета • 18 июня 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Ми у Варшаві.
Воленс-неволенс• 18 июня 2022
Ответ дляЖертва интернета
Ми у Варшаві.
Там, здається, можна, щоб дитина з проживанням, як пансіонат.
Без QR коду• 18 июня 2022
А син мову знає?
Бо хотіння для 8 класу мало.
автор Жертва интернета • 18 июня 2022
Ответ дляБез QR коду
А син мову знає?
Бо хотіння для 8 класу мало.
Ні, тільки почав учити.
автор Жертва интернета • 18 июня 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
А який профіль? Можете більш детально написати, що за заклад і де, будь ласка.

Мама Чели• 18 июня 2022
Ответ дляЖертва интернета
Зачем это вам? В Польше и Варшаве есть куча специализ.школ как техникумы с 8 класса и общеобразовательные тоже есть. Узнавайте в ужонде.
Воленс-неволенс• 18 июня 2022
Ответ дляЖертва интернета
Уточню, напишу Вам.
автор Жертва интернета • 18 июня 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Уточню, напишу Вам.
Дякую
Мост_Устал• 19 июня 2022
После 8 в Польше лицей.
Что б учиться в лицее нужно сдать экзамены, по результатам экзаменов уже тебя берут в лицей.
Если ребёнку 13 лет, он может спокойно идти в 8 класс в Польше.
автор Жертва интернета • 19 июня 2022
Ответ дляМост_Устал
После 8 в Польше лицей.
В цьому році йому буде 15 років.
В ліцей точно не вступить зараз. Мови не знає, атестату за 8 кл.польської школи не має.
Воленс-неволенс• 19 июня 2022
Ответ дляЖертва интернета
Дякую
https://liceumlaszczow.eu/index.php/kadra/
Мост_Устал• 19 июня 2022
Ответ дляЖертва интернета
В цьому році йому буде 15 років.
Все равно, вам только в 8 идти, вариантов других нет
автор Жертва интернета • 19 июня 2022
Ответ дляМост_Устал
Розглядаю ще варіант такий, щоб залишити в українській школі ще на 9 клас, а паралельно щоб учив польську. Ніби ж з нашим атестатом за 9 клас в ліцеї беруть і без екзаменів?
Мост_Устал• 19 июня 2022
Ответ дляЖертва интернета
Не знаю о таких случаях.
В лицей берут только по результатам экзаменов