Ми повертаємося в Київ, донька носить пластину, наша клініка не працює
Це просто капець ((( навіть не знаю чи можна так міняти лікаря, коли він більше року її лікував.
Але клініка не процює, лікар не відповідає.
А дитина у Києві буде всього неділю і ми її завеземо назад до бабусі.
Бажано Троєщина
Светлана2409• 19 июня 2022
Два дні як встановили апарат росса , сходили на декілька консультацій щоб вибрати лікаря ( бо ще є молодша дитина Яків в майбутньому потрібно буде).
На зоологічній 1 на кафедрі ортодонтії знайшли чудового лікаря ( порадили нам) не Троєщина звичайно, але можливо вам підійде
Вишемірська Тамара Арамівна (десь і в приватній клініці вона приймає)
Любовь Вадимовна• 19 июня 2022
Кольцова Мария Денисовна Дюшато на Градинской, Троещина. Сын у нее набоюдается, носил пластинку, теперь ждем скачек роста чтоб посмотреть нужны ли будут еще корректировки.
TatianaKirill• 19 июня 2022
Ответ дляСветлана2409
Добрий день, а підкажіть як потрапити до Вишемірської на прийом? Прямо їхати на Зоологічну і далі куди? Чи попередньо зв*язуватися?
Зараз з сином підлітком їздимо по різних ортодонтах дл встановлення брекетів, ще хочу послухати варіанти..
Светлана2409• 19 июня 2022
Ответ дляTatianaKirill
Вона приймає в 403 кабінеті. Але я записувалася , дзвонила на мобільний і приходила на вказаний час