Под пытками• 19 июня 2022

Уроки малювання онлайн. Ціна питання

Доброго дня, дівчатка. Маю таке питання. Скільки на Вашу думку має коштувати онлайн-заняття дитини (8-14 років) з вчителем-художником? Або яка ціна на індивідуальні заняття з художником в онлайн-форматі в вашому місті?
Яичница с беконом• 19 июня 2022
в нас очне групове заняття 100грн-2 години. Вік від 6років

автор Под пытками • 19 июня 2022
Ответ дляЯичница с беконом
тобто, в групі декілька дітей, з кожного по 100 грн? Я маю на увазі тільки один учень і вчитель
Любительница• 19 июня 2022
Онлайн вчити малювати??? Думаю це неефективно, тому ніскільки
Птица Говоруша• 19 июня 2022
Ответ дляЛюбительница
Чому це) діджитал малювання - дуже зручно онлайн: вчитель бачить безпосередньо на своєму екрані всі рухи та дії дитини на «аркуші»:)
Яичница с беконом• 19 июня 2022
Ответ дляПод пытками
Автор пишу розгорнуто.
2 години в групі коштують 100 грн за 1 дитину ( групи до 15 осіб)
наш викладач індивідуально 1 на 1 не проводить.
Аноним НаВсеГда• 19 июня 2022
Можливо краще замовити відеоуроки? Є цілі курси, де покроково пояснюють як малювати. А індивідуальне малювання з вчителем онлайн, мені здається, неефективне.
Яичница с беконом• 19 июня 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Скоріш за все автор художник, і розраховував на відповідь 400 грн на годину.

Аноним НаВсеГда• 19 июня 2022
Ответ дляЯичница с беконом
Малювання онлайн, це як онлайн гра на музичних інструментах. Тут потрібен вчитель поруч, щоб поставити руку, регулювати силу натиску, навіть позиціювання рук.
автор Под пытками • 19 июня 2022
Ответ дляЯичница с беконом
ви праві в тому,що дійсно я - художник. Розпочала навчати онлайн, розробила свій авторський курс. Але, як вийшло на практиці, дітям дуже допобається, реально є результат, батьки просять займатися кожен день....але я сказала 100 грн, а по факту розумію,що дууужже стомлююсь морально, затяння триває з однією дитиною годину, а друга в дві ледве вкладається. І думаю, що я тупонула, або буду ставити 200, або припиняти викладання
автор Под пытками • 19 июня 2022
тому і питання інше. 200 грн за онлайн заняття, яке подобається дитині, це нормальна ціна, на вашу думку?
автор Под пытками • 19 июня 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
згодна з вами. але я ’малюю’ разом з дитиною з детальним поясненням, як брати пензля, як натискати і т.д через програму ’зум’.
Аноним НаВсеГда• 19 июня 2022
Ответ дляПод пытками
Так Ви маєте право ставити умови, а батьки погоджуються або ні. Як можна тут оцінити Ваш урок?
Яичница с беконом• 19 июня 2022
Напишу особисту думку, на істину не претендую. Ходити на малювання почала в дорослому віці, онлайн не погодилась би і не погоджуюсь, мені не підходить такий варіант. Ніякі зуми не спиймаю, як можна намішати потрібну фарбу онлайн. Але це моя думка дорослої людини.

Знаю дітей для яких навчання в ЗУМ принесло кращі знання ніж в школі.
У вашому випадку не знаю дорого чи дешево.

Знайомої дитина ходить на 2 години до репетитора 4 рази на тиждень ( 4 клас) вивчають всі предмети.
МатьЧасть• 19 июня 2022
Донька 11 років займалась до війни індивідуально 80грн/година в місцевому будинку культури. Он лайн так само або безкоштовно якщо групове заняття Київ. область.
автор Под пытками • 19 июня 2022
Ответ дляЯичница с беконом

ви праві. але в мене на даний момент 3 учениці-біженки, які за допомогою малювання відволікаються від проблем всіляких. Тут не мета - стати проф. художником, а чисто розвидок, релакс і створення яскравої картинки за урок. Тому в режимі онлайн для них - це единий варіант
Тушь для2го класса• 19 июня 2022
Автор, 100 нормальная цена для онлайн занятий с детьми, в неё же не входят материалы. Дочка занимается подготовкой к поступлению, 200 грн урок, и это не час, а 2-2.5.
Шальная коклетка• 19 июня 2022
Дітям подобається коли є швидкий результат, зазвичай це більш розвага чим реальне навчання, тому це не висока ціна. Якщо це буде підготовка до вступу ціна зразу вища.
Дея Торис• 19 июня 2022
я офлайн плачу 500 грн за урок рисования
и как на зло все 4 детей рисуют)))))

за онлайн 300 платила бы точно
Тушь для2го класса• 19 июня 2022
Ответ дляДея Торис
и как на зло все 4 детей рисуют)))))

за онлайн 300 платила бы точно
Но в 500 грн же входят материалы

автор Под пытками • 19 июня 2022
Дівчата, якщо поставлю 200 грн за онлайн урок малювання, як думаєте, це нормальна ціна?
inneska-85• 20 июня 2022
Ответ дляПод пытками
я думаю да.