Не чіпай - вб ю• 19 июня 2022

Питання до адмінів

А чому не видаляють та не штрафують за отакі хамські випади як наприклад: а чиму ви не на передовій?
А ваш чоловік на фронті? Ні - тоді не можете писати!
Це ж вже у кожній другій темі як основний аргумент, як би дико це не виглядало.
Вважаю, що це неприпустимо.
YN8678• 19 июня 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ні, не знаю, у якому місці він її порушує?
Удалено администрацией...
YN8678• 19 июня 2022
Ответ дляJulieta78
И то есть, если я решу, что меня ущемляет закон, запрещающий испражняться в общественных местах, то я могу его не соблюдать? Правильно? Людям неприятно на это смотреть? Тю, так я им ничего не должна
Удалено администрацией...
YN8678• 19 июня 2022
Ответ дляJulieta78
А то, что конституция регулирует не только права, но и обязанности граждан, и как раз по отношению к обществу и государству, вам не известно?
А что в обязанностях написано? Про мужчин 18-60 что то есть? Если нет,то это нарушения
Kvitkaliliia• 19 июня 2022
Ответ дляKabizyaka
Давайте я поправлю своїж слова. Не цілодобово, але протягом доби регулярно.
Дякую за відповідь. Я так розумію, що все ж треба звертатися тут, а не в розділі Допомога? Ну а що? Обговориш дії адміністрації, посидиш трохи в бані, але матимеш живе спілкування)) То ж я все ж поточню своє питання стосовно регулярності реакції на скарги: може варто знімати аноніми поки адмін спить? Ну щоб не було срачу на 14 сторінок, допоки він прокинеться і аноніми в срачній темі увімкне?? Ну всі ми люди. Це тільки боти пихтять цілодобово, бо за копієчку
YN8678• 19 июня 2022
Ответ дляKvitkaliliia
А что им мешает писать без анонима?
автор Не чіпай - вб ю • 19 июня 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Да после того, как сняли анонимы, многое заметно стало и темы под аватаркой тоже видно. Да и у меня память хорошая на такие комменты и ники, тк у меня бывший служит, и мне сейчас его тупо очень жаль, хотя и 10 лет не общались, сам позвонил. И этих ’до последнего украинца’ я прекрасно помню, так как с этим не согласна и мне нереально жаль этих ребят украинцев
Я особисто жодної теми не бачила де пишуть що треба воювати до останнього українця.
Бо по перше всі розуміють що це перебільшення, по друге - вирішуватимуть це ЗСУ, а не бабИ з форуму чи навіть президент.
Якщо воїни скажуть що ми не підемо, бо не маємо зброї чи заміни - то ніщо їх не примусить змінити рішення, ніякі накази Зе.
Усі мої хто в ЗСУ, усі кажуть: вирішуватимемо саме ми і Залужний чи йдемо ми за Донецьком, за Кримом і так далі. І якщо наразі ми сидимо у Сіверодонецьку - значить розуміємо що для цього є підстави і можливості.
автор Не чіпай - вб ю • 19 июня 2022
Ответ дляYN8678
Удалено администрацией...
А, ви ще не придумали? Розумію.
Julieta78• 19 июня 2022
Ответ дляYN8678
Удалено администрацией...
А что у нас законы действуют как-то точечно? По закону на конкретного человека?
YN8678• 19 июня 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А, ви ще не придумали? Розумію.
Удалено администрацией...
Kabizyaka• 19 июня 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Дякую. Можливо я і перебільшую, але як на мене, така форма звернення взагалі неприпустима. Бо вона дискримінує жінку таким питанням: не маєш чоловіка - то не можеш висловлювати свою думку!
Ми ж рзуміємо що частина жінок незаміжні і чути ось таки випади - це як мінімум неприємно.
І це не відповідає дійсності, що як жінка не має брата чи чоловіка, то її не має кому захистити.
ЗСУ захищають усіх нас і нашу країну, а не своїх дочок чи дружин.
Так, Ви праві. Право вислювлювати свою думку має кожен, окрім русні. Для того ми тут всі і спілкуємось.
Julieta78• 19 июня 2022
Ответ дляYN8678
Ну вот и почитайте обязанности. А то о правах все осведомлены, а остальное побоку, ’мужчина должен только своей семье’, ага.
YN8678• 19 июня 2022
Ответ дляJulieta78
Ещё раз, в конституции есть про 18-60?
Kabizyaka• 19 июня 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Дякую за пропозицію, щось подумаємо.
Kvitkaliliia• 19 июня 2022
Ответ дляYN8678
А что им мешает писать без анонима?
Як показує практика, дуже велика кількість таких тем одразу затихає. Щось та мішає, особливо нємєстним
Julieta78• 19 июня 2022
Ответ дляYN8678
Ещё раз, в конституции есть про 18-60?
Ещё раз - почитайте свои обязанности. А не только права.
автор Не чіпай - вб ю • 19 июня 2022
Ответ дляYN8678
Удалено администрацией...
Звичайно, і мої діти не кричатимуть - я не буду оту
пані захищати, хай свого чоловіка посилає!
На жаль вам цього не зрозуміти.
YN8678• 19 июня 2022
Ответ дляJulieta78
Я 3й раз задаю вопрос, в конституции Украины есть ограничения про 18-60 для мужчин?
Что же вы не можете ответить, сложно правде в глаза смотреть?
автор Не чіпай - вб ю • 19 июня 2022
Ответ дляYN8678
Ещё раз, в конституции есть про 18-60?
У конституції є можливість обмеження виїзду у форс мажорних обставинах, і є про обов´язок призова до лав ЗСУ)
Мабуть таки ви погано знаєте Конституцію.
автор Не чіпай - вб ю • 19 июня 2022
Ответ дляYN8678
Julieta78• 19 июня 2022
Ответ дляYN8678
Вы бы за это время уже прочитали сами, пока тут кнопки давите. В конституции прописано в обязанность соблюдение законов и защита отчества. Ещё раз - ОБЯЗАННОСТЬ - ЗАЩИТА ОТЕЧЕСТВА. В конституции.
Если есть закон о 18-60 - конституция обязывает его соблюдать.
Belosnezka1980• 19 июня 2022
Дівчата яких турбує питання, що до чоловіків в ЗСУ, ось мені цікаво, ви не запитуєте у депутатів чому вони і їх діти не в ЗСУ, чи вони, як завжди недоторкані?
Микса6• 19 июня 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
На жаль вам цього не зрозуміти.
Удалено администрацией...
Kvitkaliliia• 19 июня 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
До ’останнього українця’ - це з рашистських методичок. І так, Ви праві: це в москалів все цар вирішує. В нас не так все працює. Просто вони по собі судять. Думали, що як приберуть очільників влади, то України не стане за 2-3 дні
maria40• 19 июня 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
А меня бесит как немытые матрешка начинают орать:. Не хочу чтобы мой му стал пушечным мясом на войне. Не обнаглели ли ? То есть наших воинов можно обзывать пушечно мясом и внаглую прятаться за их спинами, поливая помоями?
Так они тут больше всех и выступают. А сами или в Европе или на западной.
Микса6• 19 июня 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Они запитують только у советчиц. Депутатские дети, как и их родители - неприкосновенны.
автор Не чіпай - вб ю • 19 июня 2022
Ответ дляМикса6
Удалено администрацией...
Я поважаю рішення моїх дітей. І вимагаю вас поважати іх також, якщо вони вирішать колись захищати батьківщину.
Ось що-що, а ваша зневага до ЗСУ вже точно неприпустима і геть образлива.
Belosnezka1980• 19 июня 2022
Ответ дляМикса6
Звичайно, дружині Тищенка такого не напишуть.
Микса6• 19 июня 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я також поважаю рIшення ваших детей. Хорошо, что есть кому воевать за детей и мужей других матерей.
автор Не чіпай - вб ю • 19 июня 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Ну я б із задовленням запитала до речі у Зе: хто саме з верхівки пішов до лав ЗСУ. Навіть тему сьогодні створювала де про таке питаються.
Відповіді не отримала.
Belosnezka1980• 19 июня 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Відповіді не отримала.
Отож, головне, що закон прийняли, який дозволяє депутатам за кордон виїжджати. Ненавиджу їх усіх! Слава ЗСУ! Низький уклін їхнім батькам, дружинам і дітям