А чому не видаляють та не штрафують за отакі хамські випади як наприклад: а чиму ви не на передовій? А ваш чоловік на фронті? Ні - тоді не можете писати! Це ж вже у кожній другій темі як основний аргумент, як би дико це не виглядало. Вважаю, що це неприпустимо.
А меня бесит как немытые матрешка начинают орать:. Не хочу чтобы мой му стал пушечным мясом на войне. Не обнаглели ли ? То есть наших воинов можно обзывать пушечно мясом и внаглую прятаться за их спинами, поливая помоями?
Так, це порушення правил форуму, а саме п.п. 3.1 ....Заборонені повідомлення, в яких є ’перехід на особистість’ (і) в таких дискусіях, де не передбачалося обговорення / оцінка кого-небудь з учасників дискусії.
Це ви недалека, якщо не зрозуміли суть відповіді! По таких як ви, і автор, зразу зрозуміло де ваші ’мущінкі’
У мого мущінки хвороба Віллебранда з дитинства. Його картка з поліклініки складається с декількох томів. Погугліть, шо то за хвороба і починайте осуджувати, це ж норма, судячи з ваших слів. І ви точно недалека і це м´яко кажучі
То чого вас тоді так заділа моя відповідь? Пройдіть повз. Я відповідала автору, вам не обов´язково було відповідати в її форматі. Мова йде про здорових мудлвнів, які сьорбають пивко або сидять на ЗУ ховаються. За хворих наче ніхто не каже. Й так зрозуміло, що з них вояки ніякі
И где в этом оценка или переход на личности? Местоимение ’ваш’ ? Или где? Это просто вопрос.
Мене заділа ваша поверхневість категоричність щодо того, коли можна осуджувати. На передовій - маладєц, не на передовій - тряпка. Осуджувати, пані, можна, коли ви точно впевнені і володієте інформацією щодо причин.
А вас чого торкнуло хто і що засуджує,якщо ваш чоловік в ЗСУ чи волонтерить? Чи вас особисто ображають за правду?
Бо це хамство. Бо це перехід на особистості. Ну ось як ви зараз намагаєтесь зачепити мене, думаючи що вам це вдасться. Вам так подобається писати людям токсичні речі?