Пожалуйста, подскажите
Собираюсь отправлять ценные вещи - технику, 2 предмета.
Конечно, нужна опись. Как её правильно сделать? Я должна в раскрытом виде принести технику на почту или можно уже упакованные?
Но ведь им нужно будет внести серийные номера в декларацию, или их не вносят?
Как это вообще происходит, чтоб не лохануться
Ответ дляАмарилис
В примітках повинен бути напис ’оглянуто оператором ПІБ, техніка справна’. Не знаю, як Ви цього доб´єтесь, вони дуже неохоче це роблять, але це єдиний шанс на повернення коштів, якщо щось піде не так.
Зворотньої доставки не буде, треба просто відправити людині
Ну хочу, щоб принаймні серіцні номери внесли до декларації
Бо як же тоді страхувати себе взагалі і свої посилки...
Якщо умовно кажучи я відправила пальто, а отримала людина майку
Тобто хтось на пошті зробив підміну
Ответ дляdjianni
Тобто хтось на пошті зробив підміну
Зворотня доставка тут ні до чого. Можуть просто розбити.