Баксы_сдам• 20 июня 2022
Порадьте фільм по типу Оксани Байрак, мелодраму
Але тільки не російське. Можливо є щось з нашими акторами цікаве
Баксы_сдам
• 20 июня 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Дивилися ’Снігова любов’ Байрак? Обожнюю цей фільм
Як раз,коли писала - на думці цей фільм. Щоб щось схоже порадили. Я взагалі обожнюю новорічні фільми
РозаФиалковна• 20 июня 2022
’Балерина’ сподобалась, це український міні-серіал. Мелодрама з елементами детективу.
ФсеСама• 20 июня 2022
Про любоff 2010 года.
Фильм российский, но мне там нравится наша Оксана Фандера, а конченый Бондарчук там трагически погибает как и многие другие. Потому что так им надо