Підкажіть, будь ласка, який дієвий догляд обрали?
Як спасаєте шкіру, якщо раптово сипить?
Diamond_777• 22 июня 2022
У мене поки-що купероз,
користуюся Eucerin Anti-Rouge
ще хвалять La-roche серію Rosalic.
Але вас якщо посипало- краще зверныться до дерматолога, думаю потрібен якийсь сильніший аптечний препарат
користуюся Eucerin Anti-Rouge
ще хвалять La-roche серію Rosalic.
Айпишница• 22 июня 2022
Метрогілом користуюсь під час загострення, але краще до дерматолога звернутись
Очень-очень• 22 июня 2022
Мені трохи допомагає протирання відваром коріандру і точково саліцилово-цинкова паста. Перед новим роком пила курс Бадів з iherb (мультивітаміни для жінок, куркумін, колаген і соєвий лецитин), не знаю, що з цього всього подіяло, але два місяці ходила як нормальна людина з білою шкірою. Думаю на лецитин, але потім приймала соняшниковий, після нього якийсь українського виробництва, не те. (((
Солнечный день• 22 июня 2022
мне не помогает ничего из наружных и внутренних средств, только фотолечение м22, длительным курсом, а потом постоянно поддерживающиеся процедуры 1 раз в 2-3 месяца, иначе все возвращается, причем очень быстро, если пропустить
Солнечный день• 22 июня 2022
Ответ дляartem.uk
Господи, це жах… Соромно не те, що на роботу йти, а вийти на вулицю.
при сильных обострения мне помогают наружные спиртовые растворы антибиотиков. да я знаю, что очень вредно, но они мне помогают и дольше 5 дней я ими не пользуюсь. беру или зеркалин или дешёвый левомицетиновый спирт 1%. но нужно быть осторожным, на солнце нельзя и долго пользоваться нельзя, иначе резистентность заработаете
Анонимус Я• 22 июня 2022
Ответ дляАйпишница
Гель?