ДОброго дня. Чи може хтось порадити хороший центр кінезіотерапії для відновлення спини?
Поряд є здоровий рух, спина плюс, лфк на Чавдар, можливо щось із цього? Наскільки гарний ремонт не хвилює, цікавить наявність відповідних тренажерів і професійних тренерів/лікарів. Дякую!
Ответ дляАлла133
А десь ще пробували кінезіотерапію? Можливо десь краще? А що саме не сподобалось?
Більш ніде не пробувала. Там постійно міняються реабілітолог, в більшості студенти, всі по різному показують.
Коли буду знову ходити, то обиратиму центр де закріплюватимуть одного реабілітолога. + Купа інших моментів.
Але сама методика допомагає і працює