Ответ дляСадоводница
Скандинавія - це про ’дуже дорого’. Фінансова підтримка біженцям з України, наприклад, у Швеції - 6 євро на день. Соціальне житло - на Півночі країни в невеликих містечках. ’Подруга допоможе’ - це ні про що.
Тому, якщо ви не впевнені, що за місяць з вашими скілами влаштуєтесь на роботу, щоб самостійно себе утримувати (житло, їжа, побут), то краще шукати або країни з більшою соц підтримкою (Німеччина, Бельгія, Ірландія тощо), або дешевші варіанти ( Болгарія, Іспанія, Португалія тощо)