Пез Году Неделя• Изменено 23 июня 2022
Закордонний паспорт. Порадьте, як правильно, будь ласка
Дівчатка, в режимі економії. Записала себе і старшого сина в чергу на оформлення закордонних паспортів. А фото молодшої дитини шести років хотіла вклеїти в свій паспорт. Знайома каже, при оформленні нового паспорту так не можна і треба на дитину робити свій паспорт. А в мене режим економії, як майже у всіх сьогодні. Та й черга вже підходить тільки на двох. Дівчатка, порадьте, як правильно.
выходные пролетают• 23 июня 2022
Коли зробите собі паспорт тоді вклеїте, але майте на увазі, це все тимчасово
Пез Году Неделя
• 23 июня 2022
Ответ длявыходные пролетают
Тобто це не правильно і повинен бути окремий паспорт на дитину?
Маманя• 23 июня 2022
Ответ дляПез Году Неделя
Конечно
Банка с бутылками• 23 июня 2022
Ответ дляПез Году Неделя
Так.
В любой момент это могут отменить
выходные пролетают• 23 июня 2022
На даний момент дозволено. Скільки буде діяти невідомо. Якщо є можливість , робіть окремий паспорт на дитину.
Пез Году Неделя
• 23 июня 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
а подскажите, пож-та, как вы смогли записаться??!
Чере сайт цнапу.
Трусы с капюшоном• 23 июня 2022
Ответ дляПез Году Неделя
Чере сайт цнапу.
записываешься на конкретное отделение ведь?
сколько вам ждать приема?
Пез Году Неделя
• 23 июня 2022
Ответ длявыходные пролетают
Дякую дуже вам! Нібито і елементарні речі, а я не змогла розібратись сама.
Пез Году Неделя
• 23 июня 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
сколько вам ждать приема?
Майже три тижні. Але є фірми, які оформлюють день в день. Але ціна вища. А чекати сам паспорт стількі ж.
СкиниУскачи!• 23 июня 2022
Вт можете зараз зробиьи в час коли записані удвох і третій паспорт. Але будьте готові, що ви заплатите як за термінові паспорти, а чекатимете довше. І чи плануєте ви кудись їхати? Бо термін дії дитячих 4роки. Я от не планую тому паспорти не замовляю, хоча живу поруч з цнап
Трусы с капюшоном• 23 июня 2022
Ответ дляПез Году Неделя
спасибо,
это в Киеве?
я тоже надеюсь сэкономить, печальная реальность(
это в Киеве?
Пез Году Неделя
• 23 июня 2022
Ответ дляСкиниУскачи!
Я не планую. Я взагалі збиралась додому повертатись, а моє місто знову тварі бомблять. І те, як нам допомагають з захистом, відбирає надію повернутись найближчим часом. Тому хто його знає, як життя складеться...
Пез Году Неделя
• 23 июня 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
спасибо,
это в Киеве?
Тернопіль. Ми з Миколаївської області.
СкиниУскачи!• 23 июня 2022
Ответ дляПез Году Неделя
Тоді варто оформлювати паспорти всім. У мене знайома виїхала і вже там робила паспорти, вийшло втроє дорожче а якщо додати ще проїзд 5 годин у місто де здавала документи, то виходить що краще зробити вдома всім.
Аксинья Максимовна• 23 июня 2022
Однозначно каждому свой паспорт. С вклеенным фото не везде пускают на самолеты. Да и в некоторых странах внж не оформишь на такой паспорт, никто не знает, что будет дальше. Но документы должны быть однознначно нормальными. Это не то, на чем надо экономить.
Там-тарарам• 24 июня 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
спасибо,
это в Киеве?
На 200-300 грн дороже, зато без записи и практически без очереди, как повезет, лучше ехать после обеда, мы заказали за 20 минут в паспортный сервис Документ, Киев
Трусы с капюшоном• 24 июня 2022
Ответ дляТам-тарарам
спасибо! сколько ждали?
будем в Киеве проездом,
с ок. территории
будем в Киеве проездом,
с ок. территории
Там-тарарам• 24 июня 2022
Ответ дляТрусы с капюшоном
спасибо! сколько ждали?
будем в Киеве проездом,
с ок. территории
будем в Киеве проездом,
с ок. территории
Не поняла, что ждали, по оформлению или сами паспорт? Пишу.
Мы пришли за 1,5 часа до закрытия на Бандеры 23 и без очереди вообще, нас сразу начали оформлять в двух кабинках, заняло около 20-30 минут.
А вот паспорт ждём до сих пор, прошло 3 недели, а сроки сейчас несрочного около 2 мес сказали.
Срочный 3-4 недели, нам такие сроки обозначили. Стоимость срочного 1560 грн, обычного 1200 примерно