Мальчижка• 30 апреля в 23:56

Що з вашого дитинства ніколи не зрозуміють сучасні діти?

Я тут с краю постою• 01 мая в 00:42
Ответ дляУказка
Контрабандисты.
Спекулянти

Перша скрипка• 01 мая в 00:43
Ответ дляТектологиня 80lv
Носити ключ від хати на шнурку на шиї, гризти кисіль сухий у брикеті, не знати як їдять банан, ананас або ківі, боятися циган і баптистів, ловити машину з руки, їздити зайцем у громадському транспорті, не ходити в кафе, бо кава - то щось із кіно для дорослих. Та багато чого насправді
я і зараз люблю той кисіль і каву в брикетах і боюся циган з баптистами.
Тектологиня 80lv• 01 мая в 00:47
Ответ дляПерша скрипка
А згущонку самій варить і перемазувать вафельні коржі на торт? Зараз в магазині варена бридка, переварена якась
Перша скрипка• 01 мая в 00:49
Ответ дляТектологиня 80lv
точно. згущенку по сей день сама роблю. і білу і варену. завжди банок з 10 у погребі стоїть.
Не любовница• 01 мая в 00:52
Ответ дляУказка
Когда??? В 40х?
Кінець 80х - початок 90х
Анонім-ка• 01 мая в 01:02
Ответ дляPrervana
Забрать на месяц гаджеты и поймут ВСЁ, включая прыжки в резинки и игру в выбивного
Як я любила ті резинки
Указка• 01 мая в 01:04
Ответ дляЯ тут с краю постою
Спекулянти
Тяжело вам жить, наверное...
Указка• 01 мая в 01:04
Ответ дляНе любовница
Кінець 80х - початок 90х
Валом шоколада было
Анонім-ка• 01 мая в 01:05
Ответ дляТектологиня 80lv
А чому баптистів боятися? Циган зрозуміло

Указка• 01 мая в 01:06
Ответ дляАнонім-ка
Мне в детстве всегда нравились цыгане, я к ним бежала, когда видела, и доставала миллионом вопросов, думала, они все знают
Хитрушка-чекушка• 01 мая в 01:10
Нет такого. Я 89ого года рождения, родилась в обеспеченной семье
Prervana• 01 мая в 01:15
Ответ дляУказка
Валом шоколада было
У кого? Конфетку Вечерний Киев не хотите ли? Одну. Купленную на рынке, как похвалу за табель с пятерками? Представляете, их продавали поштучно
Бритоножка• 01 мая в 01:33
Ми з кумою малими в´юнів ловили топтухою.
Наші діти були в шоці, коли то узнали. Там же мул, п´явки і взагалі від вигляду в´юнів тікали і відмовлялись на них дивитися, не те що їсти)
Указка• 01 мая в 01:42
Ответ дляPrervana
Не представляю
Стрибну в гречку• 01 мая в 01:43
Ответ дляPrervana
Гулливер, была такая конфета, помню. Большая. Мне папа ее иногда приносил. Радости было, до сих пор помню.
Указка• 01 мая в 01:44
Ответ дляСтрибну в гречку
Гулливером одной можно было нажраться. Но это к фантазиям о поштучном Вечернем Киеве отношения не имеет
Стрибну в гречку• 01 мая в 01:49
Ответ дляУказка
Не знаю, Вечернего Киева у нас не было. Тоже думаю, что поштучно купить конфеты было невозможно.
Не любовница• 01 мая в 01:59
Ответ дляУказка
Валом шоколада было
Не буду з вами сперечатися. У вас було, у когось було - у мене і моїх друзів/ однокласників імпортних шоколадних батончиків і шоколадок не було на повсякдень
Працівниця року• 01 мая в 04:09
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Як це - не було моб телефону, інтернету
Алиса, миелафон!

Працівниця року• 01 мая в 04:12
Ответ дляА ось і я
Сын не понял вкуса смолы на вишне))
Думаю, игру из разрезанных на четыре части открыток он тоже не оценил бы.
А смолы пожевать? Когда асфальт кладут или крышу.
Мамзелькіна• 01 мая в 04:34
Ответ дляА ось і я
У нас за домом (многоэтаэжка) перед войной лет десять как гнили красивейшие спелые абрикосы. Вишни сохли на ветках. Дети их не собирали!!! Представляете? Они не знают, что можно просто полезть на дерево и нарвать вишен. Оно им не надо. Мама с папой мангами холодильник набили.
Якесь дикунство лізти на дерева. Хтось із мешканців або комунальники доклали зусиль і витратили ресурси на посадку і вирощування, а чийсь дітлах залізе брудним взуттям, щоб поламати там все? Не розповідайте, що туша 40+ кг не шкодить дереву, благаю
КоКоКоКоКоКо...• 01 мая в 07:58
Ответ дляТектологиня 80lv
І я її не люблю. Тільки сама варю, 1.5 год. Мені вона сама смачна.
Пушкининиана• 01 мая в 08:03
Вспомнилось))
ты молод моден энергичен
весь в гаджетах и соцсетях
а я из тех людей, кто трогал
батоны ложкой обувной.
Тектологиня 80lv• 01 мая в 08:15
Ответ дляАнонім-ка
Баптисти чи свідки ієгови , я не знаю як там вони називалися, ходили по домівках, дзвонили у двері вдень, щоб дати свою літературу, обговорити про релігію. Батьки на роботі, діти значить дома самі. Отже, нам забороняли їм відчиняти двері, пускати в квартиру, бо насправді не відомо, що це за люди ходять, всякі- різні під їх виглядом могли бути в ті часи. Тож діти боялися!
Ласкове телятко• 01 мая в 08:41
Когда на твой детский день рождения приходят взрослые люди. Повезет, если приведут с собой детей плюс/минус твоего возраста. Тогда вам дадут поесть с общего стола и выгонят в другую комнату.
талый снег• 01 мая в 09:08
Вынеси попить, а то меня домой загонят!
Тріль підпільний• 01 мая в 09:16
Ловити джимілів і прив´язувати нитку до ніжки. Музикантіків садити в коробочку, слухати як вони дзижчать. Клеїти нігті з квітів. Їсти квіти з акації. Клеїти подорожник на вавку. Сидіти на ковдрах в дворі і шити одяг пупсикам. Робити з кульбаби дівчаток і крутити їм кучері в калюжі, пускати паперові кораблі в струмки, бігати по калюжам..багато всього
Тріль підпільний• 01 мая в 09:17
Ответ дляУказка
Валом шоколада было
Це неправда. Валом могло бути у вас в родині. Це не загальна ситуація була.
руки_Крюги• 01 мая в 10:01
Ответ дляПрацівниця року
Алиса, миелафон!
Боже яка та Аліса гарна була для мене)))
годовасик• 01 мая в 10:02
Ответ дляНе любовница
мені бабуся в дитинстві з пенсії раз у місяць купувала плитку шоколаду Мауксіон, це я його по шматочку в день їла, десь днів на 10 вистачало. Потім чекала наступного місяця і мріяла, який смак оберу