lilul990• 01 мая в 00:03

Ви строїли, робили ремонти, а Вові не можна?

Не розумію чого всі так возбудились на Вовину династійну стройку. Це даже не вілла в Іспанії за три мульта. Це якась об´їзна біля Києва. Люди собі строїли під час війни, а Вові не можна?
Області пітьми• 01 мая в 01:29
Удалено администрацией...

неДоПриличий• 01 мая в 05:39
Ответ дляТантрический кекс
Особисто у мене повна впевненість, що ’хатинка’ тут лише чергова нерухомість. Щось типу дачі. А от куди воно звалить після того як піде з влади то там вже куди поцікавіші вілли. Вірогідно навіть не в й країні, на випадок раптом там ситуація зміниться. Аргентина, ізраїль, Європа
На Марсе - не меньше
Колдунья-вещунья• 01 мая в 06:25
Ответ дляТантрический кекс
не фантазируйте.у нас классный президент.это поепередники разворовали пол страны .спродали у войну оружие и накупили недвиг детишкам в лондонах да сингапурах
Колдунья-вещунья• 01 мая в 06:26
какая то стройка в столице.неизвестно чья.одна баба сказала..петько юлькина ботня разнесут что угодно вместе с пуйлом
Колдунья-вещунья• 01 мая в 06:27
и да автор.украинцы строятся и ремонты делают.и на моря катаются.люди живут.печально только что у нас ценники на недвигу уже польские доганяют
Русланка з гілки• 01 мая в 06:57
Це так, дрібниця, а за кордоном у нього все є. Все що накрав на крові українців, яких обміняв на роки влади та потоки грошей.
тянитолкайка• 01 мая в 07:16
Лілу, ви у своїй Польщі працюєте, спите..? Я таких новин ще не читала, а ви вже все рознюхали, ви співпрацюєте з рашистами, звідки така швидкість подачі новин про укр владу?
Творческий типаж• 01 мая в 07:46
Ответ дляMary_40
А Вова до президента был миллионером. И все видели что деньги он честно заработал, не украл конфетку фабрику у народа в собственность за один ваучер. Не продвтнал своб оборону и не продавал танчики,не получал часть трубы от путина в подарок.
Да и ему безопасность нужна, Путин его реально там ненавидит, все до этого покорные были.
Илт он своих детей не может обезопасить?
Ну да, Вова всього лиш розмінував Херсонщину, згорнув ракетні програми і вивів військових з Гостомеля перед початком війни. А так, звісно, фабрики за один ваучер в нього не було
Цідило правди• 01 мая в 08:43
можна, але не на вкрадені гроші, тим паче кроваві , під час війни

90x60x90• 01 мая в 08:44
Ответ дляlilul990
Я те саме кажу. Обсуждають посадку дерев а не позолочені канделябри і бароккову ліпнину. Якось і демонізувати особо не виходить. Слабенько
А то что это с оборонных денег тоже не смущает?
автор lilul990 • 01 мая в 08:45
Ответ для90x60x90
Триматимуть оборону в козині
Mary_40• 01 мая в 17:53
Ответ дляТворческий типаж
Это все Вова один сделал? Вместе со всем другим? А как Вова ращминировал херсон и главное зачем если потом воевал? Как раз вывести то это и не выгодно было.