Ламборджини• сегодня в 09:16
Я уже реально стараюсь ничего не покупать и ни на что не тратить
только самое необходимое.
Вчера - минус 1600 в никуда... чтоб было заметно эти потраченные деньги- нет.
Делитесь своими секретами экономии, девочки. Я реально уже не вкладываюсь...
220В• 1 час назад
Ответ дляОля_с_киркою
Правда. И не только в этих странах
Ну наприклад в Чорногорії і на Кіпрі відчутно так дорожче, ніж в нас
І не на стільки продукти, стільки такі речі як правильний порошок, всяке мильно-рильне, і саме головне комуналка, особливо на Кіпрі
220В• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
ух. врач красавчик)).Спасибо за вашу историю.
Це була приватна клініка, бо саме там мені цього хірурга порадили
Вірніше не так, після першого хірурга і УЗД не було зрозуміло до кінця, що це за утворення
У подруги мама лікар, то вона порадила звернутися до дерматолога в тій клініці.
А дерматолог вже нас до хірурга відправила в тій клініці
Виявився супер спец
220В• 1 час назад
Ответ дляЛамборджини
Люди, ну вы на приколе? Вы серьезно сейчас на одну ступень ставите жизнь с детьми и жизнь с котами?
До чого тут один щабель?
Але фактично так, це такі ж члени родини, якщо ви їх завели
І вони теж хворіють і хочуть їсти
І це теж вартує грошей
В 2024 році в мене дуже хворіла кицька
Три операції їй зробили
Її лікування десь 20 тис грн мені тоді обійшлося
То я мала не лікувати її? Чи як?
І вони теж хворіють і хочуть їсти
І це теж вартує грошей
В 2024 році в мене дуже хворіла кицька
Три операції їй зробили
То я мала не лікувати її? Чи як?
Княгиня пітьми• 1 час назад
Ответ дляЛамборджини
Интересно. А можно просто для сравнения? Что именно там дешевле?
И почем бензин?
Обычные продукты - молочка, хлеб, сладкое, мясное, всякая бытовая химия - дешевле.
Бензин около 1.5 евро, у них так и было до всего этого трампо-иранского кризиса, то есть не накрутили цены как наши
На пів ставки• 1 час назад
Ответ дляДесь так, але...
Когда так мыли ?
В каком смысле - ’когда так мыли’? Раньше, в большинстве своем так и мыли. Или вы думаете чем мыли , когда не было мочалок?
Некоторые моют так и до сих пор.
Закуйовджена життям• 58 минут назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Зашла на сайт Спар, ничего ’намного дешевле’, чем в Украине не нашла. Куриное филе - 262 грн - по скидке, дешёвый сыр - 364 грн. Какая-то ветчина в нарезке - 840 грн. Так Спар в принципе недорогой магазин.
Бодіпозітівна• 53 минуты назад
Ответ дляЛамборджини
От чего?
Я думаю как мои транспортные расходы сокращать- много тянут. Пока не придумала, к сожалению
Переезжайте в Харьков. Мы экономим за счет проезда)
Бодіпозітівна• 52 минуты назад
Ответ дляЛамборджини
А что с 1 июня дорожает? Опять ээ для бизнеса?
Распределение энергии уже с 1 мая для бизнеса выросло внепланово(
220В• 50 минут назад
Ответ дляЗакуйовджена життям
Та нема там аж настільки нічого дешевшого, ніж в нас.
Можливо як якась акція, то так
А так ціни на порядок вищі, ніж в нас або як в нас
Можливо як якась акція, то так
Комиссия50%• 49 минут назад
Ответ дляМіряю від одиниці
И как вы раньше жили без этой полочки? Вот они, резервы.
Фігово. Все рад ногами валяється, треба купити давно. Причому другу, однієї мало.)
220В• 48 минут назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Так і в нас бензин 1.5 євро
Менше навіть трохи
Комиссия50%• 47 минут назад
Ответ дляМіряю від одиниці
Значить, вам вистачає. Якби не вистачало - морозиво б скоротили в першу чергу. Питання приорітетів
Це н смішно в загальному заліку ті копійки проти основної суми. Що зі стипендії на квартиру ’економити’)
Комиссия50%• 42 минуты назад
Ответ дляЗяблик протестант
Ну воно хороше не може коштувати дешевше, на жаль((
Ми не говоримо про дорого чи дешево, ми говоримо про доступно чи не доступно. Купити на родину ’морозиво по акції по 40 грн’ це 120 грн за раз. І якщо кілька років тому я кидала в холодильник 10 пачок не задумуючись над ціною, то зараз це 400 грн, майже пів тисячі. Одне лише морозиво.
Міряю від одиниці• 34 минуты назад
Ответ дляКомиссия50%
Ви автор з другого акка чи адвокат автора? Вона цілком зубаста і захисту наче не потребує
Комиссия50%• 26 минут назад
Ответ дляПукимончиг
Включая обслуживание машины? Не гоните?
А що там гнати? З передмістя (не Бориспіль) у нас 75 грн в один бік, 150 в день, на двадцять робочих - три тисячі в місяць, за рік 36 тисяч. ’Обслуговування’ мені особисто скільки не обходиться. 9 тисяч то, 800*2 перевзутись. Усе. Ну може ще якийсь дріб´язок, але все ж.
Комиссия50%• 26 минут назад
Ответ дляПацелуйнитуда
Киевстар только повышает, причем просто ставит перед фактом. Было 150, стало 200, мне дорого и отказаться не могу, все привязки к этому номеру. Никаких скидок и предложений. Не пополнил, 30 грн в день сдирают.
Вот МТС молодцы, пару месяцев не пополнил, дают год без абонплат, по 50-100 грн в месяц.
Ну то номер на МТС переведіть, це ж не складно.
Джем Шакіри• 9 минут назад
Ответ дляMary_40
Офигеть. И какие лохи туда ходят?
В смысле ьам те же врачи сто в стационаре или поликлинике, наполраьоткп
Нет, там не те же врачи. Так врач, которую мне посоветовали, больше нигде не принимает.