Летала_НаМетле• 24 июня 2022

Перейшла на українську. Чоловік мене не сприймає..

Всім привіт! Ось яка життєва ситуація вийшла..
Ми з чоловіком 15 років в шлюбі, все чудово, гарні теплі відностни. Він війсковий, за Україну всім серцем! Я перукар.
В квітні я вирішила для себе, що перейду на українську ( в побуті ми все життя з ним були російськомовними). Я почала розмовляти і писати українською, він так і продовжив розмовляти російською, але на службі, в листуванні соцмереж - в нього українська. Виходить так, що вдома він зі мною російською, я з ним - українською. В мене хороша розмовна мова, мало русизмів, про це говорять мені багато знайомих. Я жодного разу його не змусила перейти на українську, вважаю що кожна людина для себе сама приймає рішення.
Але вже два рази він мені якось сказав, що не сприймає мене на українській… каже, що не звик до мене, і навіть якось під час суперечки сказав, що або я перехожу знов на російську в побуті з ним розмовляючи, або я доя нього як чужа… за 2 місяці він ніяк не може до мене звикнути.
Мені боляче це було чути. Дуже засмутилася, але подякувала йому за відвертість. Я хочу вдосконалювати мову, намагаюсь щоб і діти з часом перейшли на спілкувпння українською, але і не хочу псувати відносини з чоловіком. Спробувала знайти на сайтах і форумах пояснення цьому всьому.. не знайшла. Думаю, що можливо це тому, що я свідомо і психологічно вже готова до переходу на іншу мову, а він ні… ось і виходить, що я його дратую, що він бачить не ту, котра була все життя. Поговорили відверто сьогодні. Він каже, або йому прийдется себе "ломати" і намагатися мене сприймати, або я себе буду підлаштовувати під нього. В магазинах та громадський місцях каже розмовляй українською, він не проти. Ніколи не думала, що може бути така ситуація…
мимАпроходила• 24 июня 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
У меня так кумовья. Ругались, а потом сошлись на том, что она на украинском, он на русском. Дети при этом языки не путают, чистый украинский (мама учитель) и чистый русский.
Не верю в том смысле, что не смогли найти компромисса, если как автор пишет 15 лет душа в душу.

Brovalia• 24 июня 2022
Бред ....
Янка-угомонись• 24 июня 2022
Ответ длямимАпроходила
Так мало времени прошло - три месяца. Кумовья почти год спорили, придирались. Сложно на разных говорить, привыкали.
Секретница• 24 июня 2022
сочіняйте єсчьо
не віримо!
Миллениалка• 24 июня 2022
Я разговариваю на русском, мне так удобно. И пофиг, что думают другие.
Надоели эти склоки по поводу языка. Из за этого уже ненависть к западу Украины, от них этот раскол пошел.
Запароленое одеяло• 24 июня 2022
Ответ длямимАпроходила
Все мужья моих подруг, которые военные, но не на фронте, дома не живут с ночи 24.02. И в Киеве, и в Одессе. За это время пару раз дома были пару часов
Мій сусід військовий. Його відпускають додому, він буває по декіль днів вдома
Секретница• 24 июня 2022
Ответ дляМиллениалка
Удалено администрацией...
Море_море_я_скучаю• 24 июня 2022
Ответ дляМиллениалка
именно поэтому и создают такие темы,это наше слабое место,раз многие ведутся
Запароленое одеяло• 24 июня 2022
Ответ дляМиллениалка
Ненависть до західу?

Лика-прилипка• 24 июня 2022
Жалуйтесь на тему.
Темя по поводу языка переодически выпалывают тут и попятно с какой целью
Душка-свекровь)))• 24 июня 2022
Всі, хто тут пише, що хтось когось не сприймає через мову, комусь важко - не вірю.
В мене чоловік росіянин, тому я спочатку розмовляла з ним російською. Після 2014 року я перейшла в спілкування з ним на українську. Спочатку йому було незвично, але звик. Я його не засталяю говорити українською. Так і живемо і я не бачу в цьому ніякої проблеми.
Зараз він іноді переходить на українську.
Миллениалка• 24 июня 2022
Ответ дляСекретница
Удалено администрацией...