Летала_НаМетле• 24 июня 2022

Перейшла на українську. Чоловік мене не сприймає..

Всім привіт! Ось яка життєва ситуація вийшла..
Ми з чоловіком 15 років в шлюбі, все чудово, гарні теплі відностни. Він війсковий, за Україну всім серцем! Я перукар.
В квітні я вирішила для себе, що перейду на українську ( в побуті ми все життя з ним були російськомовними). Я почала розмовляти і писати українською, він так і продовжив розмовляти російською, але на службі, в листуванні соцмереж - в нього українська. Виходить так, що вдома він зі мною російською, я з ним - українською. В мене хороша розмовна мова, мало русизмів, про це говорять мені багато знайомих. Я жодного разу його не змусила перейти на українську, вважаю що кожна людина для себе сама приймає рішення.
Але вже два рази він мені якось сказав, що не сприймає мене на українській… каже, що не звик до мене, і навіть якось під час суперечки сказав, що або я перехожу знов на російську в побуті з ним розмовляючи, або я доя нього як чужа… за 2 місяці він ніяк не може до мене звикнути.
Мені боляче це було чути. Дуже засмутилася, але подякувала йому за відвертість. Я хочу вдосконалювати мову, намагаюсь щоб і діти з часом перейшли на спілкувпння українською, але і не хочу псувати відносини з чоловіком. Спробувала знайти на сайтах і форумах пояснення цьому всьому.. не знайшла. Думаю, що можливо це тому, що я свідомо і психологічно вже готова до переходу на іншу мову, а він ні… ось і виходить, що я його дратую, що він бачить не ту, котра була все життя. Поговорили відверто сьогодні. Він каже, або йому прийдется себе "ломати" і намагатися мене сприймати, або я себе буду підлаштовувати під нього. В магазинах та громадський місцях каже розмовляй українською, він не проти. Ніколи не думала, що може бути така ситуація…
Гуру троллинга• 24 июня 2022
Не вірю)

Попипиповна• 24 июня 2022

повен форум раша тролів, кому треба зараз ця ваша придумана історія, яка нікому не вперлась зранку читати. до бабок під падік йди жалітись.
тема анонімна спеціально, мовне питання під час війни з рашою? у правилах є такий пункт, зараз забанять тебе
coloritka• 24 июня 2022
Звикне
Гл. Амурная• 24 июня 2022
Він на війні? Служить?
Идууу--уууу блин• 24 июня 2022
Какой бред. Вам скучно жить? Ну, конечно, будьте принципиальной и ни в коем случае не уступайте мужу. Язык важнее любви, семьи. Доказывайте всем вокруг, что вы человек слова!!
Единорог помог• 24 июня 2022
Такий військовий, що зараз удома. Гм, чомусь мої знайомі дружини кадрових військових бачили їх удома давно, чому б це?
кураГАЛЯ• 24 июня 2022
Ответ дляГуру троллинга
Не вірю)
Почему? У меня так сын не воспринимал меня, когда я разговаривала на украинском. Говорил: мама, вернись прежней.
Попипиповна• 24 июня 2022
Ответ дляГл. Амурная
Він на війні? Служить?
це автор служить за три рупля, пише на форумах вкиди
Единорог помог• 24 июня 2022
Ответ дляГл. Амурная
Він на війні? Служить?
Та ж за легендою вдома, див.старпост.

Домовенок Зюзя• 24 июня 2022
бреше тролляка
Янжель• 24 июня 2022
Удалено администрацией...
Гл. Амурная• 24 июня 2022
Ответ дляЯнжель
Удалено администрацией...
Брєд.
Раздражевская• 24 июня 2022
Потрібен час .
Мій чоловік так само на роботі на укр. А зі мною не може перейти на укр, важко .
Але я дивлюсь що вже краще . У нас купа знайомих теж перейшли
В танке• 24 июня 2022
Ответ дляcoloritka
Звикне
а почему он должен привыкать?
Админко• 24 июня 2022
Переходите на английский. Там и дети подтянут язык, приобщатся
Мамулька• 24 июня 2022
Ответ длякураГАЛЯ
Тому що тільки тролі для вбросу гівна на вентилятор ретельно виписують пости, що починаються з ’всім привіт’ і т.д.
Хто давно тут сидить, той знає, що так тут не спілкуються і такий письменник жорстко палиться
Мечты сбываются• 24 июня 2022
А мій вдома зі мною виключно українською з початку війни...ну як українською...половина слів українських, половина російських. Ми все життя російськомовними були,але зараз намагаємось перейти виключно на українську. Зі знайомими так і спілкуємось російською, щоб нікого не смущать. Кожен має сам робити вибір для себе в мовному питанні.
автор Летала_НаМетле • 24 июня 2022
Ответ дляЕдинорог помог
А що військовий не може в цей час проходити службу в Києві? Чудне запитанння. Додому відпускають один-два рази на тиждень
Ms. Сама прямота• 24 июня 2022
Ответ дляМамулька
100%

Мечты сбываются• 24 июня 2022
Ответ дляАдминко
Янка-угомонись• 24 июня 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Не в е военнослужащие на фронте. Здесь для них тоже хватает работы, поверьте.
Для примера инструктор на полигоне для мобилизованных.
Или мобилизованных без подготовки тоже на фронт?
Мусик Пусик• 24 июня 2022
Так говорите с ним по русским а со всеми остальными на укр. Зачем портить отношения из-за принципа вашего?
Слухи-руки не распускаю• 24 июня 2022
Звикне.Я коли перейшла на укр.то мені теж казали, що незвично.
В танке• 24 июня 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ви з квітня так удоскноналили свою мову що і думаєте же на ній?
Дівчина з космеями• 24 июня 2022
Чому троляка?! Я вірю.
Автор, спілкуйтесь з Усіма українською, крім чоловіка. Це вже буде істотний перехід.
Единорог помог• 24 июня 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Не всі на фронті, але ті, що не бухають у сільських вленклматах (їх я б військовими не називала), то часу вдома не мають про фігню сперечатися, там за абі не п´ють інколи поїсти і поспати. І то, рідко
На_оба_рот• 24 июня 2022
Ответ дляМамулька
Не підказуйте
Надежда наш компас• 24 июня 2022
Ну так у вас просто недойоп, пойдите, штоле, снимите уже напряжение. Пусть вас муж, ну или не муж, трахает много и качественно, сразу дурные мысли и пройдут
автор Летала_НаМетле • 24 июня 2022
Ответ дляВ танке
Багато з дітьми уроків по школі проходила, змінила налаштування в телефоні, читаю багато, щоб покращити. Прогрес дуже великий.
А з приводу троля… я не дивуюся) для мене це такая ситуація незрозуміла, що не дивуюсь коли пишуть про троля)
Экспертиза• 24 июня 2022
Тоже не смогла бы общаться с мужем если ему стрельнуло перейти на украинский. Не воспринимала бы.