25 июня 2022

Покупки на Мейк ап тепер лише по повній оплаті?

Хто брав там щось останнім часом?Зібрала кошик і перекидає на реквізити , у всіх так?
PmB 25 июня 2022
С ЕС товар да.
БершкомангоЗар 25 июня 2022
З ЄС- так, мені парк днів назад прийшов. Буду ще замовляти, добре,що нагадали. Треба мені маску лореаль,поки позпродаж. Ціни- космос🤷‍♀️
Редисочка 25 июня 2022
заказывала пару дней назад - были варианты картой или наличными
Скелет дыни 25 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
З ЄС- так, мені парк днів назад прийшов. Буду ще замовляти, добре,що нагадали. Треба мені маску лореаль,поки позпродаж. Ціни- космос🤷‍♀️
Що за маска?
автор Сыро_Ежка 25 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
З ЄС- так, мені парк днів назад прийшов. Буду ще замовляти, добре,що нагадали. Треба мені маску лореаль,поки позпродаж. Ціни- космос🤷‍♀️
Лореалю в Єві повно, ще його з Європи чекати?)
БершкомангоЗар 25 июня 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Лореалю в Єві повно, ще його з Європи чекати?)
Ага,і Керастасу теж в Єві повно.
БершкомангоЗар 25 июня 2022
Ответ дляСкелет дыни
Що за маска?
Лореаль профешнал абсолю репеа. 500 грн зараз 250 мл, а звичайна ціна- 700 грн
автор Сыро_Ежка 25 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Ага,і Керастасу теж в Єві повно.
я не беру керастаз, мені не зайшов , купила термозахист -ледь продала за пів ціни
язззззь!!! 25 июня 2022
Ответ дляСыро_Ежка
я не беру керастаз, мені не зайшов , купила термозахист -ледь продала за пів ціни
согласна, термозащита отстой, я разочарована(
мадам Везувий 25 июня 2022
Мне привозил курьер, ему и оплачивала, но не было товаров из Европы.
Mtatjana 25 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Лореаль профешнал абсолю репеа. 500 грн зараз 250 мл, а звичайна ціна- 700 грн
На нотіно щойно побачила, 770 грн за літр здається
Я_уеду_жить_в_Лондон! 25 июня 2022
Хм, может, зависит от того, куда заказываешь? Я дней 10 назад заказывала - только предоплата была. И это были не товары из Европы.
БершкомангоЗар 25 июня 2022
Ответ дляMtatjana
На нотіно щойно побачила, 770 грн за літр здається
Оце ’ літр’?
БершкомангоЗар 25 июня 2022
Ответ дляСыро_Ежка
я не беру керастаз, мені не зайшов , купила термозахист -ледь продала за пів ціни
Ну да, це як в фільмі ’Москва сльозам не вірить’: ’ В мене на рибу алергія’. Керастас і лореаль- це один концерн, керастас - преміальна лінійка лореаль. Не можна робити висновки про марку спробувавши один продукт. У них є багато чого,мені багато чого подобалось, але я перейшла на лореаль , бо дешевше і ефект не гірший.
Бывшая блондинка 25 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну да, це як в фільмі ’Москва сльозам не вірить’: ’ В мене на рибу алергія’. Керастас і лореаль- це один концерн, керастас - преміальна лінійка лореаль. Не можна робити висновки про марку спробувавши один продукт. У них є багато чого,мені багато чого подобалось, але я перейшла на лореаль , бо дешевше і ефект не гірший.
на розетке сейчас тоже скидки на эту линию, брала себе без каких-либо предоплат и ожиданий
БершкомангоЗар 25 июня 2022
Ответ дляБывшая блондинка
на розетке сейчас тоже скидки на эту линию, брала себе без каких-либо предоплат и ожиданий
Спасибки, я уже на мейкап заказала большую баночку и тоже по скидке
миссАрфография 25 июня 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Лореалю в Єві повно, ще його з Європи чекати?)
БершкомангоЗар 25 июня 2022
Ответ длямиссАрфография
А Вы знаете, я тоже удивилась и глянула в интернете, в еве действительно есть эта маска но дороже. Тут меня повеселила тетя которая литр нашла за 770 грн на нотино. Это называется нифига в вопросе не разбираюсь, но пройти мимо молча не могу.
Mtatjana 25 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Оце ’ літр’?
Ой, вибачте, я не маску подивилась, п кондиціонер
Скелет дыни 25 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Лореаль профешнал абсолю репеа. 500 грн зараз 250 мл, а звичайна ціна- 700 грн
Да, когда-то любила, еще до 14го пользовалась, у меня колорирование было
Mtatjana 25 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
А Вы знаете, я тоже удивилась и глянула в интернете, в еве действительно есть эта маска но дороже. Тут меня повеселила тетя которая литр нашла за 770 грн на нотино. Это называется нифига в вопросе не разбираюсь, но пройти мимо молча не могу.
Тьотя це ви, а я - молода дівчина
А в питанні я розбираюсь, навпаки, хотіла вам підказати, де дешевше
Що ж ви така невдоволена з самого ранку?
БершкомангоЗар 25 июня 2022
Ответ дляMtatjana
Тьотя це ви, а я - молода дівчина
А в питанні я розбираюсь, навпаки, хотіла вам підказати, де дешевше
Що ж ви така невдоволена з самого ранку?
А я спрашивала у Вас совета? Нет.
Аноним-ка 25 июня 2022
А с двойной конвертацией не дороже выходит, чем в Украине купить? Меня прям выбесил этот факт
Mtatjana 25 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
А я спрашивала у Вас совета? Нет.
Мда уж)) гарного дня
bezpe4na_mavpa 25 июня 2022
Мне вчера с ЕС дало курьеру налом оплатить
ТочноБудет 25 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Лореаль профешнал абсолю репеа. 500 грн зараз 250 мл, а звичайна ціна- 700 грн
Мені вона дуже подобається. Пару днів назад знову замовила)
автор Сыро_Ежка 27 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну да, це як в фільмі ’Москва сльозам не вірить’: ’ В мене на рибу алергія’. Керастас і лореаль- це один концерн, керастас - преміальна лінійка лореаль. Не можна робити висновки про марку спробувавши один продукт. У них є багато чого,мені багато чого подобалось, але я перейшла на лореаль , бо дешевше і ефект не гірший.
так я ніде і не писала, шо Лореаль беру, до чого та відповідь??В мене є те, що я беру для волосся , провірене, навіщо я маю пробувати всі продукти, мені вистачила одного непідійшовшого))
БершкомангоЗар 27 июня 2022
Ответ дляСыро_Ежка
так я ніде і не писала, шо Лореаль беру, до чого та відповідь??В мене є те, що я беру для волосся , провірене, навіщо я маю пробувати всі продукти, мені вистачила одного непідійшовшого))
До того,что Вы написали про керастас,- г..но, бо спробували один термозахист. Скоріш за все. Я вже не памятаю,про що була розмова
автор Сыро_Ежка 28 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
До того,что Вы написали про керастас,- г..но, бо спробували один термозахист. Скоріш за все. Я вже не памятаю,про що була розмова
ви можете перечитати, перш ніж свідчити неправдиво.
Ви там знаєте, що я пробувала чи не пробувала, але тако ляпаєте, аж огидно.Де я писала, що говно??