Царевна_несушка• 30 апреля 2024

Замовлення післяплатою на Шафі

Покупець замовив товар через Шафу післяплатою, але на пошті посилку не забрав. Підкажіть будь ласка, які мої подальші дії? Потрібно через додаток НП робтти повернення, чи посилка автоматично повернеться ?
автор Царевна_несушка • 30 апреля 2024
І ще. Мені потрібно Сплачувати за повернення, чи ні?

жижифреймут• 30 апреля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Моя тема и мои последние 2 ответа помогут Вам разобраться) https://sovet.kidstaff.com.ua/autor-3178779
Додекаэдр• 30 апреля 2024
Читайте умови на шафі. Передоплату ще треба було вказувати в оголошенні з пвсляплатою. В настройках магазину
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 апреля 2024
Вы платите, вы делаете возврат сами. Вам шафа вернёт бонусами...
автор Царевна_несушка • 30 апреля 2024
Тобто я лох і доведеться сплачувати доставку?)
миссАрфография• 30 апреля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
обычный риск интернет-торговли
А я женатая• 30 апреля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Якщо не брали передплати в розмірі доставки то так . Повернення самій оформити
Кнопкотиць• 30 апреля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Замовлення не післяплатою, а Безпечна? Якщо так, то повернення ви сплачуєте, а Шафа вам цю суму на бонуси нарахує
автор Царевна_несушка • 30 апреля 2024
Ответ дляКнопкотиць
Саме післяплатою

автор Царевна_несушка • 30 апреля 2024
Ответ дляжижифреймут
Дякую, пішла читать)
Кнопкотиць• 30 апреля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Саме післяплатою
Так там треба брали передоплату тоді. Доставка за ваш рахунок
КарамбОлька• 30 апреля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Дякую, пішла читать)
Это вам не подходит. Доставка за ваш счет, увы. Зря отправили без предоплаты.
Не виправдовуюсь• 30 апреля 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Саме післяплатою
Якщо семе післяплатою, то ви мали взяти передплату за доставку в обидві сторони. Якщо не взяли, то так, ви лох.