Замовлення післяплатою на Шафі

Покупець замовив товар через Шафу післяплатою, але на пошті посилку не забрав. Підкажіть будь ласка, які мої подальші дії? Потрібно через додаток НП робтти повернення, чи посилка автоматично повернеться ?
автор Царевна_несушка 30 апреля в 18:48
І ще. Мені потрібно Сплачувати за повернення, чи ні?
жижифреймут 30 апреля в 18:49
Ответ дляЦаревна_несушка
І ще. Мені потрібно Сплачувати за повернення, чи ні?
Моя тема и мои последние 2 ответа помогут Вам разобраться) https://sovet.kidstaff.com.ua/autor-3178779
Додекаэдр 30 апреля в 18:49
Читайте умови на шафі. Передоплату ще треба було вказувати в оголошенні з пвсляплатою. В настройках магазину
ИНЬэтовамниЯНЬ 30 апреля в 18:51
Вы платите, вы делаете возврат сами. Вам шафа вернёт бонусами...
автор Царевна_несушка 30 апреля в 18:52
Тобто я лох і доведеться сплачувати доставку?)
миссАрфография 30 апреля в 18:53
Ответ дляЦаревна_несушка
Тобто я лох і доведеться сплачувати доставку?)
обычный риск интернет-торговли
А я женатая 30 апреля в 18:53
Ответ дляЦаревна_несушка
Тобто я лох і доведеться сплачувати доставку?)
Якщо не брали передплати в розмірі доставки то так . Повернення самій оформити
Кнопкотиць 30 апреля в 18:55
Ответ дляЦаревна_несушка
Тобто я лох і доведеться сплачувати доставку?)
Замовлення не післяплатою, а Безпечна? Якщо так, то повернення ви сплачуєте, а Шафа вам цю суму на бонуси нарахує
автор Царевна_несушка 30 апреля в 18:59
Ответ дляКнопкотиць
Замовлення не післяплатою, а Безпечна? Якщо так, то повернення ви сплачуєте, а Шафа вам цю суму на бонуси нарахує
Саме післяплатою
автор Царевна_несушка 30 апреля в 19:00
Ответ дляжижифреймут
Моя тема и мои последние 2 ответа помогут Вам разобраться) https://sovet.kidstaff.com.ua/autor-3178779
Дякую, пішла читать)
Кнопкотиць 30 апреля в 19:02
Ответ дляЦаревна_несушка
Саме післяплатою
Так там треба брали передоплату тоді. Доставка за ваш рахунок
КарамбОлька 30 апреля в 19:27
Ответ дляЦаревна_несушка
Дякую, пішла читать)
Это вам не подходит. Доставка за ваш счет, увы. Зря отправили без предоплаты.
Не виправдовуюсь 30 апреля в 19:34
Ответ дляЦаревна_несушка
Саме післяплатою
Якщо семе післяплатою, то ви мали взяти передплату за доставку в обидві сторони. Якщо не взяли, то так, ви лох.