Убогим не зрозуміти
Кислая Вишенка• 25 июня 2022
Ответ дляAsteroidea
Руське = русское =російське
У цьому розумінні
Ясно) Ну спершу Московія була, а потім москалі себе русскими назвали, щоб під слов´ян перевзутись.
vahvubor.com.ua• 25 июня 2022
Ответ дляok1904
Аналітики пишуть що на Донеччині байрактари зараз не ефективні, через підкріплену рузьку систему пво, але на Херсонському справляються.
ну кроме Донецка у нас забот еще хватает. Порты - Херсон без них Украина и ее экономика в большой по...е
LadyDShoes• 25 июня 2022
Ответ дляok1904
І на морі вони ну дуже ефективні
LusyaVerusya• 25 июня 2022
Тому що ми сильні, тому що ми єдині, і тому що ми непереможні! На відміну від тієї убогої нації
Все буде Україна! 🙏🇺🇦💙💛
Дівчата, користуючись нагодою і з вірою в силу порадниці, теж звернулася по допомогу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3152344-1
Все буде Україна! 🙏🇺🇦💙💛
Татьяна-bfd8• 25 июня 2022
Ответ дляPmB
И как кацапы, сбрасываются?
Где то видела скрин. 300 рублей за две недели на что то собирали
lenchik maha• 25 июня 2022
Ответ дляok1904
Може на винищувачі перш за все? після українськлї Перемоги на ядерку, проведемо референдум, щоб демократичним шляхом, законно до діла приступати.
Представляю, как русня охренеет) тут от байрактаров шухлядка упала, а то самолёты.. а по факту, насколько это реально?
lenchik maha• 25 июня 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
От переймалась, щоб на 3 вистачило, а ми 4 спромоглися.

Так, буквально за 4 дня? Или сколько времени сбор был? Я туда заходила, когда здесь тема была, а потом как то и не интересовалась этим вопросом.
Ответ дляlenchik maha
Проблема в екіпажах, це пів року стажування. Достатеьо шведського аналога F15, при Пороху розглядаламя программа перехід на шведські сааби дракени