LusyaVerusya• 24 июня 2022

Я все ж таки до вас по допомогу

Будь ласка, не скаржтеся і не відправляйте в бан. Я знаю всі правила порадниці і продавалки, я вже тут багато років.
Але я без вас не впораюсь.
Позавчора я можна так сказати випадково відписалася в одній темі про свій випадок, дівчата підтримали і багато допомогли.
Тема ось https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3151437-1

Я, на жаль не маю аудіторію як Притула. В мене збір йде в моїх групах у ФБ і вайбері, які є профільними (педагоги, більшість вихователі).
Я допомогаю хлопцям на південь. Допомогла вже дуже багато чим. Там служить брат, він командир підрозділу, підлеглих 10 молодих хлоп‘ят. Певно більше зараз не можу розповідати.
Хлопцям вкрай необхідні каски. 4 шт на підрозділ є. А треба всім. Тобто треба купити 11 шт. Це 66400 грн. Я вже зібрала майже 42 тис. Тобто залишилось не дуже багато. Але дуже повільно йде збір.

Я вас благаю про допомогу хлопцям! Всю інформацію по собі надам в особисті повідомлення, покажу всі групи.
Дуже прошу допомогти!
Атланта• 25 июня 2022
Ответ дляLusyaVerusya
Вибачте, ніяк не можу. Заборонив навіть частину називати.
Так, цю інформацію розповсюджувати не можна. Це факт. Проте можна вказати район базування, поблизу якого населеного пункта.
Мама мого зятя як раз працює волонтером, готує їжу для наших захисників і везе у поле. При чому часто під обстрілами і у сіру зону (нерозвіданими шляхами).
арина-ветерок• 25 июня 2022
Дійсно таке може бути? Навіть касок немає і їжі? І це там де бойові дії? Під обстрілами без касок??? Я шоці. Невже це може бути правдою. Чому тоді нема огласки всьому цьому? Чому журналісти не пишуть? Люди , поясніть будь ласка, як насправді, чому скрізь де пишуть, що все є. То де правда?
автор LusyaVerusya • 25 июня 2022
Ответ дляарина-ветерок
Касок є 4 на підрозділ. А їх 11 чоловік.
Броників не було зовсім. Купляла і передавала. Правда не броники, а плитоноски з плитами. Бо справжні броники не подягнула б.
Літнього одягу досі не отримали. Ми чекали, чекали і купили одяг і літнє взуття.
Їжа - ну не так щоб з голоду померають. Але на одній перловці грубо кажучи довго не протягнеш. То знайшла волонтерів поблизу, які стали возити їжу 2-3 рази на тиждень.
Так не всюди. В мене і син військовий. У нього повне забезпечення. Не знаю від чого це залежить. Певно від командира.
nnata• 25 июня 2022
Пробовали звонить?
Недавно президент сказал проверить как обстоят дела с обеспечением...
автор LusyaVerusya • 25 июня 2022
Ответ дляnnata
Пробовали звонить?
Не пробувала і не буду. Довго пояснювати причини. Не всі це розуміють. Зараз не мирний час, щоб не боятися добиватися правди.
Брат категорично заборонив телефонувати на гарячи лінії. Каже буде тільки хуже. Йому і хлопцям.
Питань в них дуже багато. Питання такі, що вити хочеться від того, що нічого зробити не можеш. І вони мовчать, поки мовчать. Братові восени на пенсію. Зрозуміло, що зараз все затягнеться, ніхто його не відпустить. Але йому треба, щоб дали спокійно піти на пенсію. А потім всі розборки.