выходные пролетают• 25 июня 2022

Як і коли привчати дитину до горщика?

Доброго дня.
Донечці півтора року. Купили 2 горшка, 1 хвалений Ікеївський і 1 простий розового кольору.
Декілька днів після сну намагалася посадити дитину на горшок,як радив педіатр, після сну зняти памперс і посадити на горшок, но дитина через секунду встає з нього. І я бігаю за нею, щоб знову надіти памперс.
Вчора посадила на горшок в памперсі, тоже пару секунд посиділа,встала і пішла.
Читала про якісь найклейки для привчання до горшку, но не розумію як правильно організовати привчання, щоб не травмувати психіку дитині і самій не бігати з горшком як ненормальна.
Розкажіть будь ласка свої історії,в якому віці і як Ви привчили своїх дітей до горшку.
Дякую всім!
Куколка-мяуколка• 25 июня 2022
Коли садите на горщик, намагайтеся чимось відволікти, новенької книжечкою блокнотик з кольоровими фломастерами, наклеювання наклейок у блокнотик чи в якусь книжечку. А коли горщик наповниться, дитина встане, покажіть результат і вихваляйте, яка ж молодець…
Так і привчиться.

автор выходные пролетают • 25 июня 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так і привчиться.
дякую.
а в якому віці ? може ще рано? бо дивлюсь вона ще не розуміє для чого він. хотя я розкажую для чого він і навіщо.
Tatyana-coffee• 25 июня 2022
Я з 2 років десь почала, не примушувала. Але памперс тоді знімати треба, тільки на вихід чи на сон одягати. Приблизно в часи пробудження та кілька разів на день пропонувала. Зараз в 2 і 7 міс нагадую, але якщо по великому, то сама шукає
Мальчижка• 25 июня 2022
За старшей бегала с горшком с года. После сна, после елы, перед прогулкой. И игрушки высаживала и сама пример показывала. Памперс полностью убрала. После полутора лет стало полегче, ночью только напряжно было высаживать. К 2 м годам все наладилось. Кстати любимым горшком был самый обычный). Без звоночков, музыки...
Младшая, глядя на старшую горшок освоила гораздо раньше. В год и три месяца про памперсы забыли. Для подстраховки спала на пеленке прорезиненной, но недолго
автор выходные пролетают • 25 июня 2022
Ответ дляМальчижка
виходить біля року причали до горшка старшу дитину.
автор выходные пролетают • 25 июня 2022
Ответ дляTatyana-coffee
певно тоже треба зачекати.
а як ви зрозуміли, що пора?
Мальчижка• 25 июня 2022
Ответ длявыходные пролетают
Да. Может если бы умнее тогда была, не парилась бы до двух лет). Все вокруг хором кричали’ приучай’ ну я и старалась как могла). Памперсы правда сэкономила знатно тогда, но и только
100%• 25 июня 2022
В 2,2 почала (просто тому що літо). Дитина вже дозріла і сіла на горщик без проблем. Горщик Ікеа.
автор выходные пролетают • 25 июня 2022
Ответ для100%
дякую. наступного літа моїй буде 2,5, мабуть тоді і буду починати. можливо весною.

Кому там слова не давали• 25 июня 2022
Автор, все дуже індивідуально. Моя старша привчилася десь в 1,6, але спала у памперсі до 4х років, а молодша почала ходити на горщик у 2 роки, але вже в 2.9 спала вже геть без памперсу.
Якщо дитина на відріз не хоче і ви тиждень не бачите прогресу, то краще відкладіть той горщик на пару тижнів. Дитина може просто не дозріти до нього.
З молодшою на дачі я 1,5 місяці мучилася з тим горщиком і витирала калюжі, бо вона бігала у простих трусиках, а потім за пару днів почала ходити на нього і проситися, коли їй виповнилося 2 роки. Ніби за чарівною паличкою.
автор выходные пролетают • 25 июня 2022
Ответ дляМальчижка
дякую.
і мені всі кричать, як це пазли складати вміє, а на горшок ходити ні.
Аноним Первый• 25 июня 2022
Ответ длявыходные пролетают
Моя до 3 днем в памперсе ходила, правда на большие дела получалось на горшок, но не потому что сама шла, а просто начинала кряхтеть и я ее сажала на горшок - ей и самой было удобно так больше, не возражала.
Примерно с 3 стала и по-маленькому на горшок, штанов мокрых не помню.
Если вам не критично, я бы подождала пока ребенок сообразит что к чему, не вижу смысла год тратить на вытирание луж и ночные подъемы
автор выходные пролетают • 25 июня 2022
Ответ дляКому там слова не давали
дякую. так, всі ми різні. но по відгукам парадниць в темі бачу, що майже у всіх після 2 років все ройшло легко і гладко.
автор выходные пролетают • 25 июня 2022
Ответ дляАноним Первый
і я не бачу смисла.
я з лінивих мам, я краще з дитиною почитаю, пазли поскладаю, на прогулянку піду, ніж все драяти і прати
Аноним Первый• 25 июня 2022
Ответ длявыходные пролетают
дякую.
Ой та меньше слушайте) моя тоже в 1.5 года складывала пазлы из 24 кусочков, в 3 рисовала вполне понятных людей. Но да, ходила в памперсе и еще просила грудь.

Сейчас 9 - ничем не отличается от детей которых ’приучали’ к горшку, точно так же ходит в туалет и ест обычную еду, грудь не просит)))
Кому там слова не давали• 25 июня 2022
Ответ длявыходные пролетают
і я не бачу смисла.
Ну попрати трохи все ж таки прийдеться, бо з першого разу навряд чи вийде. В памперсах діти не розуміють нащо їм на горщик бігти.
Але занадто наполегливо намагатися теж не варто, всьому свій час.
автор выходные пролетают • 25 июня 2022
Ответ дляАноним Первый

моя пока тільки 4 кусочки. 24 - це круто! молодчинка!
Аноним Первый• 25 июня 2022
Ответ длявыходные пролетают
Ну и отлично, сначала 4, потом 12, и так далее) но после 50-60 моей стало неинтересно, переключилась на рисование, пазлы вообще теперь не любит))
автор выходные пролетают • 25 июня 2022
Ответ дляКому там слова не давали
якщо треба, то треба
а яке ваше відношення до якигось наклейок?

dahashutka19• 25 июня 2022
Моей 2, пока не понимает что к чему. Но, я не настаиваю
Залатавая• 25 июня 2022
Пробовать можно и в полтора, но если видите, что ребенок не понимает, что от него хотят, отстаньте от ребенка. Через месяц можно повторить, если опять не пошло - еще на месяц/неделю/две. Периодически предлагать, но не навязывать. Позывы к мочеиспусканию формируются с полутора до трех лет, сейчас только подлавливать после сна, например. Но это не значит, что ребенок писяет именно в горшок, просто он еще не контролирует процесс. Смысл себя мучать и ребенка с высаживаниями, лужами и запахом мочи на диване, ковре или игрушках... все выдраивать, бесконечно стирать одеяла и подушки. Моя села где-то ближе к двум. Но продолжала ходить в подгузах-трусиках еще несколько недель после. Удобно сняли-одели, когда на горшок нужно.
вкрации• 25 июня 2022
З 10 місяців. Просто причала в одязі там сидіти. Ставила коробочку з під взуття з дрібними іграшками просто на дивані. Потім на підлозі. Сидить, доки перебере. Пізніше, як звикла до горшка, почала садити без памперса до і після сну. З 11 місяців какала в горщик, так, мабуть, ’ловилось’. З 1.7 місяців повністю відмовилась від памперсів.
Не намагайтесь заставляти ходити ’в туалет’ на горщик, хай просто навчиться його не боятися і сидіти там. Потім зрозуміє і буде сама сідати.
Кому там слова не давали• 25 июня 2022
Ответ длявыходные пролетают
якщо треба, то треба
Не знаю, може прикольна штука, але ми не користувалися.