Марго 152• 25 июня 2022

Монобанк

Хто користується. Чи є обмеження на кількість операцій в день?
Конфет04ка• 25 июня 2022
Многие пользуются. Я не сталкивалась. Десяток два в день бывало. Вопрос каких операций. Покупки в магазинах это одно, а прием платежей с разных карт это другое.
Конфет04ка• 25 июня 2022
Такие вопросы лучше задавать на профильных сайтах. На том же минфине. Там полно слезливых историй ’я такая/такой хороший, а прислали письмо, что карта заблокирована и дел с вами больше иметь не хотим’.
автор Марго 152 • 25 июня 2022
Ответ дляКонфет04ка
Наприклад розрахунок в магазині. У мене укргаз і там стоїть обмеження 4 операції. Я їздила до дитини і мами, пішла їм перед від´їздом всього купити, приїхала в Київ хотіла купити їжі, а не змогла, бо це була5 операція за день.
Тому цікавить чи є обмеження в моно.
Конфет04ка• 25 июня 2022
Ответ дляМарго 152
Тому цікавить чи є обмеження в моно.
Такой дури в моно нет точно.
Конфет04ка• 25 июня 2022
За сегодня у меня 12 операций по терминалу, пока не забанили :) Сейчас пойду совершать 13-ю и 14-ю :)
автор Марго 152 • 25 июня 2022
Ответ дляКонфет04ка
Я задумалась відкрити моно, коли в суботу розрахувалась за взяття переказом з карти на карту, а кошти заблокували і на гарячій лінії сказали, чекайте від 3 до 30 днів, або повернення коштів, або вони зарахуються отримувачу. Мене навіть не так ці обмеження заділи, але уявіть, мені їхати через 3 години, я купила взяття, а забрати не можу, бо банк якогось лядна заблокував кошти. Підстав для цього точно не було. Це якась лист банку.
Конфет04ка• 25 июня 2022
Ответ дляМарго 152
Вы ещё комиссию за перевод своих (не кредитных) средств с карты на карту заплатили, да?
автор Марго 152 • 25 июня 2022
Ответ дляКонфет04ка
Нута як без цього. Коли мені кошти повертали, то комісія теж була за мій рахунок.
Конфет04ка• 25 июня 2022
Ответ дляМарго 152
Бегите оттуда:)
автор Марго 152 • 25 июня 2022
Ответ дляКонфет04ка
Бегите оттуда:)
Та вже на пів дороги. Вже вирішила, що з.п.буду переводити відразу після отримання на моно. Бо в один день залишусь без останньої копійки, бо їм так схотілось заблокувати.
nastasia2703• 27 июня 2022
Ответ дляМарго 152
Ви також при оформленні карти від монобанку можете отримати одразу 50 грн) Для цього потрібно зареєструватися по запрошенню, та й обов´язково завантажити додаток саме із посилання, а не скачати самостійно із епл-стор/плеймаркета:

Це, наприклад, моє запрошення: https://monobank.ua/r/WLHsWZ

а взагалі моно класні, ви ще зможете отримувати кеш бек за покупки по різних категоріях)