Плануємо поїздку до Варшави на поїзді . Хто їхав останнім часом: цікавить все: як проходить посадка на поїзд в Україні, як проходить митний контроль в Україні і в Польщі. Що перевіряють. Чи можливо везти цигарки? Які тонкощі? Хочу взяти медикаменти. Їдемо втрьох - валізи великі- чи розбирають валізи, як до війни? Цікавить все. Дякую заздалегидь за відповіді.
stribyl_ok• 25 июня 2022
Квитки потрібно роздрукувати. При посадці звіряють паспорта з квитками. На кордоні довго стояти. По 1,5 год на кожному кордоні. На укр.збирать паспорти і потім повертають. Проходить прикордонник з собакою. На польському одразу ставлять штамп. Сумки переглядали поверхнево і то тільки ти і, що стояли зверху, а не під сидінням.
Ответ дляstribyl_ok
Обязательно билеты распечатать? С телефона не подходит? По украинскому паспорту ещё можно выехать? спасибо
stribyl_ok• 25 июня 2022
Ответ дляКсения508
Билеты международные обязательно распечатать нужно. Почитайте на на самом билете написано. Я ехала по биометрии, поэтому не скажу за украинский. И все вокруг тоже по биометрии.
Ответ дляstribyl_ok
Спасибо, я и не читала что внизу написано! Так бы и поехали с электронными билетами