Fortal• 25 июня 2022

Перетин кордону України і Польщі.

Плануємо поїздку до Варшави на поїзді . Хто їхав останнім часом: цікавить все: як проходить посадка на поїзд в Україні, як проходить митний контроль в Україні і в Польщі. Що перевіряють. Чи можливо везти цигарки? Які тонкощі? Хочу взяти медикаменти. Їдемо втрьох - валізи великі- чи розбирають валізи, як до війни? Цікавить все. Дякую заздалегидь за відповіді.
stribyl_ok• 25 июня 2022
Квитки потрібно роздрукувати. При посадці звіряють паспорта з квитками. На кордоні довго стояти. По 1,5 год на кожному кордоні. На укр.збирать паспорти і потім повертають. Проходить прикордонник з собакою. На польському одразу ставлять штамп. Сумки переглядали поверхнево і то тільки ти і, що стояли зверху, а не під сидінням.
Ксения508• 25 июня 2022
Ответ дляstribyl_ok
Обязательно билеты распечатать? С телефона не подходит? По украинскому паспорту ещё можно выехать? спасибо
stribyl_ok• 25 июня 2022
Ответ дляКсения508
Билеты международные обязательно распечатать нужно. Почитайте на на самом билете написано. Я ехала по биометрии, поэтому не скажу за украинский. И все вокруг тоже по биометрии.
Ксения508• 25 июня 2022
Ответ дляstribyl_ok
Спасибо, я и не читала что внизу написано! Так бы и поехали с электронными билетами
кошуня• 25 июня 2022
Тоже собираюсь. По загранипаспорив можно выехать? Нет биометрического
автор Fortal • 25 июня 2022
Ответ длякошуня
Вже працюють центри де роблять біометричні паспорти. Правда, дорого. А ще, якщо робиш одразу 2 шьуки, то взагалі тоска....
nata.ant• 25 июня 2022
И учитывайте,что бесплатных поездов с 1 июля не будет уже совсем
автор Fortal • 25 июня 2022
Ответ дляnata.ant
Та ми і не розраховуємо на безкоштовні.
Limbo• 25 июня 2022
а якщо лише укр. паспорт. загран просрочен, новий не має часу..
можно виїхати по укр. книжці?
nata.ant• 25 июня 2022
Ответ дляFortal
Та ми і не розраховуємо на безкоштовні.
Я не конкретно вам,просто написала чтобы люди в курсе были
Оксана 283• 25 июня 2022
А я и поездов не вижу, чтобы стоимость хоть посмотреть
Оксана 283• 25 июня 2022
Так по загран можно спокойно выехать?