Нарисовалось• 26 июня 2022
Кто в Польшу приехал на своем авто ?
Просто вопрос о том что абсолютно не вижу укр.номеров на машинах. Может это только в этом городе так.
Жешув .
Мост_Устал• 26 июня 2022
Ответ дляГде тут 0?
Не границе смотрят действующую
Не тільки. Залежить від терміну, скільки ви були в Польщі і на скільки у вас була зелена карта. Надурити не вийде.
Мост_Устал• 26 июня 2022
Ответ дляГде тут 0?
В смысле?) Если я задаю конкретный вопрос про «стоячую машину»? А мне говорят - не делайте.
Тому що вони вам всерівно вже не допоможуть... І не мусять вас повчати. Це ваши обов´язки. Ви повинні знати закони країни де перебуваєте. А платні консультації надають юристи, а не менеджери
Мост_Устал• 26 июня 2022
Ответ дляФсеСама
То зрозуміло, ніяке страхування ’назад’ не діє.
А якщо в страховій так і казали, що поки не їздити - можна не робити зелену карту? І поляки мені так порадили.
Краще нагугліть які штрафи...
Где тут 0?• 26 июня 2022
Ответ дляМост_Устал
Причём здесь «дурить»? У вас какая-то неприязнь к тем, кто в Польше на своём авто? Столько агрессии какой-то от вас, ужас.
Мост_Устал• 26 июня 2022
Ответ дляГде тут 0?
От і допомагай людям...
Будь ласка, за порадами до юриста. Або гугла...
Где тут 0?• 26 июня 2022
Ответ дляМост_Устал
Так вопрос я задавала, до просрочки) Уезжаю в другой город без машины и встал вопрос о продлении
Где тут 0?• 26 июня 2022
Ответ дляМост_Устал
От і допомагай людям...
Спасибо за ответы, но вы правда с какой-то озлобленностью все пишите. Уж простите
Где тут 0?• 26 июня 2022
Ответ дляМост_Устал
От і допомагай людям...
Кстати, сайт этот называется «советчица»)
ФсеСама• 26 июня 2022
Ответ дляМост_Устал
Краще нагугліть які штрафи...
Уточнююче перепитаю: що саме гуглити? Які саме штрафи?
Штраф за їзду на авто без зеленої карти - так, я знаю. Я свідомо не їздила - бо нема куди, все в межах досяжності пішки чи велосипедом.
Авто стоїть в дворі приватного будинку - тут який може бути штраф?
ФсеСама• 26 июня 2022
Ответ дляГде тут 0?
фото
!!!! ’якщо ви їздите....’ - питання було про іншу ситуацію - коли на авто не їздили/не їздять і авто стоїть. З´явилася необхідність поїхати (наприклад, додому вертатися) - пішла зробили карту.
Где тут 0?• 26 июня 2022
Ответ дляФсеСама
Я тоже без страховки не выезжала. Но вот пугают пересечением границы без прошлых оформленных периодов
ФсеСама• 26 июня 2022
Ответ дляГде тут 0?
Сумніваюся. Потрібна актуальна карта.
Чи на кордоні все перевіряють - чи повідомили ЗУС, чи знялися з обліку, чи закрили рахунок,....
ФсеСама• 26 июня 2022
В будь-якому випадку, вже нічого не поміняти. Дізнаємося, як будемо кордон перетинати