Просто болталка• 26 июня 2022

Чого Потапа ненавидять? Що він зробив чи не зробив?

Зараз в фб пост бачила де з його здоров´ям шось сталося, так коменти то вообще капець. Він же не підтримує війну, путіну і тд. Чого накинулися люди на нього? Зайшла в інсту, так він почтить про війну, як майже будь який українець. Ну сидить десь за кордоном, так і що? Багато чоловіків там заробляють. Чи я щось пропустила може і дійсно заслужив? Поясніть будь ласка що там сталося? Просто цікаво,
Any• 26 июня 2022
Ответ дляlilyD
Себе вивезти потап міг
Дитбудинки не міг
Тобто Ви думаєте, що Потап і добра частина Кварталу суто ’випадково’ вивезлися із сім´ями й це ніяк не пов´язано з їхніми зв´язками з моновладою?
Irisha0604• 26 июня 2022
У нас просто такі люди. Самі там же сидять, але з гімном з‘їсти можуть іншого. Озлоблені такі, людяності не залишилось майже.. Війна - це не виправдовування
Klodia• 26 июня 2022
Ответ дляVIKYSIA
Вот сидели бы тихо
Именно. Если уж так вышло, что уехал, не надо выпендриваться.
РыжаяЛиса• 26 июня 2022
Ответ дляAny
А таке було?
Як добре, що я не настільки стежу за творчістю оцих... Вистачило десь інтерв´ю Каменських про ’ми просто з мамами поїхали записувати альбом, випадково’
А если на то пошло, они не могли взять мам с собой, чтобы те отдохнули в теплых странах. Если бы у меня была такая возможность, я так бы и сделала))
Isa Dora• 26 июня 2022
Ответ дляditunka
Не всем надо на передовую, почему вы этого не понимаете? А кто будет работать, поддерживать морально и материально, обеспечивать армию?
Ну Могилевская как раз активно поддерживает и гастролирует.

А Кароль и Потам из за бугра постят о патриотизме.

Разница ощутима
Any• 26 июня 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Гарний збіг, масовий у Кварталконцерту, віримо.
ovita• 26 июня 2022
У меня знакомый за 4 месяца до войны уволился с работы и поехал на заработки заграницу. И тут я недавно встречаю его в городе и спрашиваю, чего он вернулся. А он мне отвечает: ’Я не могу сидеть заграницей, зная что в моей стране война’.
ditunka• 26 июня 2022
Ответ дляЛучик_лучик
Я это понимаю. Но! Когда бегут такие звёзды и просто мажоры. Они сокращают процент призывных. То есть допустим на фронт каждый 20. А вот они ’патриоты’ убежали и на фронт уже каждый 10 из-за них. А это может быть ваш или мой сын, муж, отец. Так объясните, пожалуйста, почему я должна его понимать в ущерб своей семьи?
Мне странно это с вами обсуждать, мои самые близкие и друзья все служат, но ненависти к своим ни у кого нет, враг один и это русня. Зачем я должна ненавидеть своих? Уехал или остался, пошел воевать или нет-не мне решать.
Птеродактиль• 26 июня 2022
Ответ дляAny
Не знаю, хто його там ’ненавидить’, але трохи гидко було, що всі наближені до Кварталу, хто не став депутатом чи членом уряду, чиновником за декілька днів до повномасштабного наступу Росії якось так ’випадково’ виїхали з країни. От дивний масовий збіг. Серед них і Потап з Настою, ’випадково’ поїхали записувати альбом до Іспанії з двома мамами. Може, вони раптом беквокалістками Насті стали?
А вже потім, коли люди почали запитувати, як так вийшло, почали оце - ми донатимо, ми концерти...
Тобто от вони ’випадково’ виїхали, а навіть дитбудинки з прикордонних областей вглиб країни влада не евакуювала і скіфське золото з музейного фонду тихо не перевезла, щоб Росія не вкрала
Так, квартал і Кварталконцерт - гниленька структура, якій на країну, схоже, що пос... Просто зрозуміли, що на рашці не вийде заробляти далі, то аж тепер почали щось там допомагати Україні. Але от цілий Квартал не зміг скинутися на один Байрактар чи ППО одному місту
А сыновья Порошенко не в Англии случайно?
Цвіту і пахну• 26 июня 2022
Ответ дляditunka
Так він взагалі втік, сором.
Any• 26 июня 2022
Ответ дляПтеродактиль
А він Президент країни, що воює, вони виїхали якраз напередодні чи були там давно?
Isa Dora• 26 июня 2022
Ответ дляditunka
А как работать простым мужикам?
Половину забрали в ВСУ, они же не звёзды, их можно
Any• 26 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Так він взагалі втік, сором.
Та хай, аби чесно казали, а не вдавали,що всі навколо ідіоти
Птеродактиль• 26 июня 2022
Ответ дляAny
Он вроде как самый великий патриот или уже нет?
Цвіту і пахну• 26 июня 2022
Ответ дляLennochka
Пикалов из квартала пошел в тро...но почему все забывают об.этом упомянуть..
Не бачила його тро, зате бачила в тупих жартах після новин , з лисим, на г+г. От де дно.
РыжаяЛиса• 26 июня 2022
Ответ дляAny
Ну я конкретно о Потапе и Насте говорила, а не про всех кварталовцев и т.д и т.п...
Цвіту і пахну• 26 июня 2022
Ответ дляVIKYSIA
Вертинский?
А что он богатый, живёт себе на первом этаже ссср панельке гостинка на Оболони 100лет уже, люди наши как всегда.
Дочь его живёт в ЖК Яскравий
Не знала, що він на оболоні. Бачила його раз на оболонській набережній, здивувалась. І ще одного актора у своєму будинку, але він точно в нас не проживає
lilyD• 26 июня 2022
Ответ дляAny
Я про потапа і про квартал не думаю взагалі, мені на них пофіг
А от теми довоєнні пам’ятаю, як банили всіх панікерів з тривожними валізами і нє нагнєтайтє кричали
А чувак дивився новини і робив висновки в той час
От і все
Any• 26 июня 2022
Ответ дляПтеродактиль
Не знаю, рейтингів таких не бачила. Й тема наче не про нього.
Якщо Ви складаєте, то йдіть міряйте патріотизм але старший свого часу в АТО був під час президентства Порошенка
Лучик_лучик• 26 июня 2022
Ответ дляditunka
У меня нет ненависти. Я действительно не понимаю, чем он лучше. Почему ваши или мои близкие должны рисковать жизнью, а он нет?
Почему когда простые ребята добьются победы он вернётся сюда и будет пиариться со сцены, что ’мы’ победили? И будут хлопать ему, а не нашему воину без ноги или руки?
Я к тому, что уехал, ну и молчал бы себе тихонечко.
VIKYSIA• 26 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Да он живёт в самой жопе Оболони, где нарики одни
Птеродактиль• 26 июня 2022
Ответ дляAny
Ясно-понятно)
Цвіту і пахну• 26 июня 2022
Ответ дляditunka
Ну вот. Я вообще ничего не знаю о его мат.положении, но если собирали значит надо было. А некоторые начали писать, что билеты стоят дорого, типо что у него денег нети т.д. Как обычно, короче. Слава богу, что нормальных больше и они молча помогают
Білети може і дорого , але в театрі люди працюють на ставку. Заробляють на гастролях, рекламі, серіалах.
Any• 26 июня 2022
Ответ дляlilyD
От і все
Я просто теж дивлюся на кількість ’випадкових збігів’ саме серед Кварталконцерту та роблю висновки
ditunka• 26 июня 2022
Ответ дляIsa Dora

Разница ощутима
Хорошо, пусть так, но меня это как касается? Почему нужно их ненавидеть, тем более больному человеку писать гадости.
Мы не знаем и половины правды кто зачем и почему, всё что люди выплескивают это только о ражение их самих
VIKYSIA• 26 июня 2022
Ответ дляAny
А квартальцы с такими харями , чтоб так все жирно жили и ели
lilyD• 26 июня 2022
Ответ дляAny
З січня захід про війну кричав! Червоною стрічкою новини йшли по всіх каналах
І тільки в нас шукають збіги…
Цвіту і пахну• 26 июня 2022
Ответ дляVIKYSIA
А це де?) Мінський масив?
VIKYSIA• 26 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
А це де?) Мінський масив?
Приречная
Lennochka• 26 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Ну так поинтересуйтесь где он и как он