Ждушечка• 26 июня 2022
Хтось отримував допомогу від організацій на діток (напр підгузки)?
Багатодітним батькам… якшо дають -берете чи совість не дозволяє?
Ждушечка
• 26 июня 2022
Підгузки завжди треба
А більшого мені не потрібно
І ось думка в мене - чи то вони всім підряд висилають ту допомогу чи якось все таки тим хто найбільше потребує … як вони то перевіряють кому висилати новою поштою? Адже є люди совісні а є такі що гребуть якшо дають
А більшого мені не потрібно
Ждушечка
• 26 июня 2022
Ответ дляБезникая
Все беру
Навіть якшо не сильно треба? Або ж ж можливість купити?
Безникая• 26 июня 2022
Ответ дляЖдушечка
Наданий час не має можливості купити, тому і беру
Ждушечка
• 26 июня 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Нечего не давали ни разу. Выплат не получала.
А ви б хотіли отримати?
Cassiopeia• 26 июня 2022
Я знаходжуся на окупованій території - ні виплат від держави, ні допомоги на дитину, нажаль
Oleksa1551• 26 июня 2022
А если ты по месту жевешь, не переместился никуда, то есть такая помощь памперсами?? Как это можно сделать?
Avanturistka• 27 июня 2022
десь зберегла лінк, треба пошукати. заповнила гугл форму, місяць тому. досі тиша. писала про потребу лише у памперсах. там навіть номер відд Нової пошти просили.