Стрекозей• 1 час назад

Але ж це чиста правда. Не посперечаєшся((

автор Стрекозей • 1 час назад
Без грошей нікуди. Це факт. І здоров´я від них також залежить на 1000 відсотків, хто б що не казав.
ТочноБудет• 1 час назад
Ну да, так есть и было
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
Так было всегда , главная цель дорваться до кормушки и пилить безбожно .
автор Стрекозей • 1 час назад
Я не працювала 2 роки 6 місяців, через скорочення. Насилу вивожу зараз
ТочноБудет• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
Здоровье от денег зависит % на 85
Много всего, когда деньги не помогут со здоровьем
Инстагра_мерша• 1 час назад
Почему решили, что так только в Украине? Так в любой стране мира. Отличие только в том, что с голоду не дадут в других умереть.
lilul990• 1 час назад
Та так всюди куди ви не поїхали
Пластилин_Колец• 1 час назад
В Америці є соц допомога, є фудбанки, не попрацюй пів року, потів не відхараскаєшся від пролблем. Чого ви до тої України домахалися. Ніхрена податків не платите, думаєте де відпітлятт, де державу нагнути, кому хабаря дати і тд. От результат
автор Стрекозей • 1 час назад
Ответ дляИнстагра_мерша
Так. А у нас взагалі ніхто не помітить, що людини не стало.
ТочноБудет• 1 час назад
Ответ дляИнстагра_мерша
Не во всех
Пластилин_Колец• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
Ніде не помітить. Ви нікому взагалі не потрібні ніже, тим більше не в Україні
Киця-бриця• 1 час назад
Авторе, у великих містах вде багато років є безоплатні нарячі обіди для всіх, хто потребує. При церквах/ костьолах / благодійних фондах є пункти видачі одягу, взуття, предметів побуту.
Не все так сумно, як ви пишите
автор Стрекозей • 1 час назад
Ответ дляПластилин_Колец
Я плачу 25 років ті податки. А коли залишилася без роботи, то субсидію мені дали 32 гривні!
ТочноБудет• 1 час назад
Ответ дляПластилин_Колец
… тим більше В Україні
Киця-бриця• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
Авторе, не знайти роботу за 2.6 роки, то ви просто не шукали.
забиякина• 1 час назад
Так, в Україні абсолютно нульовіа соціальна політика і підтримка населення. Особливо це побачили ті, котрі виїхали за кордон і прозріли, шо виявляється є субсидії, мат допомога і що отримати її дуже легко.
А в нас її немає і не було ніколи
Пластилин_Колец• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
А в Америці дали б 0, або дали б якусь допоякийсь фонд чи асоціації, то у вас кредити, платежі, страховки, оплати за повітря і бла бла бла і ви б в мінусі були.
Киця-бриця• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
Якщо у вас нема кола спілкування, то хто має помітити?
автор Стрекозей • 1 час назад
Ответ дляКиця-бриця
Я би подивилася, як би ви її ’пошукали’ в прифронтовій зоні...
Пластилин_Колец• 1 час назад
Ответ дляКиця-бриця
100%, або перебирала
Киця-бриця• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
Я з Сумської обл, робота є. Так, зп малі, але це краще ніж нічого
автор Стрекозей • 1 час назад
Ответ дляПластилин_Колец
100%, або перебирала
Якщо вакансій немає, то перебирати нічим
lilul990• 1 час назад
Автор фудбанк в Англії- якісь макарони, купа консерв, пластівці. Все саме дешеве після якого ше лікуватись треба буде в гастроентероолога
В курсі діла• 1 час назад
Если бы в Украине были фудбанки (если бы туда хоть что-то из продуктов доходило, кАнеш, а не оседало в холодильниках работников и организаторов ), то там бы отоваривались в основном те, кто уж точно НЕ нуждается(
Это бы превратилось в очередной аттракцион жадности и сладкой халявы.
Киця-бриця• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
На низькокваліфіковану працю наймть усіх
Зараз все скажу• 1 час назад
Ответ дляСтрекозей
ну вы же сидите онлайн
за 2.6 года можно было уже ни одну специальность освоить и зарабатывать удаленно
автор Стрекозей • 1 час назад
Ответ дляКиця-бриця
Робота є - модна приклали вакансій? Бо у нас, наприклал, будо багато вакансій медичної сфери і економічної та багато вакансій водієм вантажівок То як би я не хотіла йти працювати лікарем чи бухгалтером, але без освіти мене ніхто б не взяв.
SnowMaiden• 1 час назад
Надо лучше работать (с)
и всегда иметь заначку, ни на кого не рассчитывать.
Медицина у нас вполне достойная и для всех бесплатная при наличии декларации.
А насчёт фудбанков, так с нашим менталитетом туда бы ходили все кому не лень (вспоминаю начало войны, соседи на Порше ездили брать бесплатно серые макароны ), соцпомощь и всякие пайки для малоимущих есть.
Для трудоспособных неработающих нет, и это правильно.
Пластилин_Колец• 1 час назад
Ответ длязабиякина
А в нас її немає і не було ніколи
Так, ПОБАЧИЛИ пісєц.
Вчора щаписувалась на чистку зубів через страховку від роботи. Чистка зубів 250-300$
Через страховку -0$
Стоматолог працює з понеділка по пʼятницю з 8 до 17
Щоб мені попасти до нього потрібно відпроситися з роботи на день, один пропущений день на роботі це -300$ до зп. І так абсолютно зі всім. Одна рука дає, інша забирає!
автор Стрекозей • 1 час назад
Ответ дляВ курсі діла
100%