Цвіту і пахну• 26 июня 2022

Як думаєте, тепер у когось з українських виконавців язик повернеться співати

російською?
Результат:
вже голосів: 255
105 (41.18%) Так
57 (22.35%) Сподіваюсь що ні
23 (9.02%) Байдуже
21 (8.24%) Ні
20 (7.84%) Результат
16 (6.27%) Не знаю
13 (5.1%) Сподіваюсь,що так,какаяразніца
oboeva• 26 июня 2022
Ответ дляtanjaflash
Парадокс....все патриоты не собираются переходить на украинську мову! И отмазки находятся.
В Великую Отечественную войну почему-то никто на немецком не разговаривал, ну это так...лирика
В другую Отечественную патриотов никто за французский не щемил.))
МаргаритаЛьвовна• 26 июня 2022
Ответ дляoboeva
А наша Таня, и бычок качается все помнят.)
’ходить гарбуз по городу’ тоже все знают, я уверена.

и да, байки Глибова на мой вкус уютнее и вкуснее, чем басни Крылова.
Zelenkа• 26 июня 2022
У моєму плейлисті є пісні російською мовою. Зокрема, ’Крылья’ Наутилус, ’И кто виноват’ Пугачової, ’Мы расходимся по домам’ Машина Времени. Їх тепер треба перекладати, бо що?
Мовосрачі на форумі заборонені правилами взагалі.
1Lesya• 26 июня 2022
Прот те що Київ російськомовний, не згодна. Багато, зто добровільно перейшов на українську.
Музиканти вже зараз багато випускають продукту на українській мові. І якісь контенту дуже радує, можна слухати з задоволенням. Тойде Макс Барських чудово звучить українською. Я думаю, що музиканти які захочуть бути на радіо перейдуть на українську. Це як із виставами. Нас же не напружували вистави українською, дивилися із задоволенням, не шукали ж спеціально виставу російською
Zelenkа• 26 июня 2022
Тут дуже вірно написали, є українські виконавці, які співали російською для ватної публіки, типу потапа, а є Хливнюк, який захищає зараз і вас, автор, в тому числі. Ви не змішуйте всіх в одну купу.
Mila228• 26 июня 2022
А давайте заберемо в кацапів російську мову. Скажемо що це якийсь південний діалект української мови і що використовуємо її на побутовому рівні. Оце крику там буде.
annac• 26 июня 2022
Так у нас вроде теперь запрет российские песен в общественных местах. Зачем теперь им на русском петь, если никто слушать не будет?