26 июня 2022

Як думаєте, тепер у когось з українських виконавців язик повернеться співати

російською?
Результат:
вже голосів: 255
105 (41.18%) Так
57 (22.35%) Сподіваюсь що ні
23 (9.02%) Байдуже
21 (8.24%) Ні
20 (7.84%) Результат
16 (6.27%) Не знаю
13 (5.1%) Сподіваюсь,що так,какаяразніца
oboeva 26 июня 2022
Почему нет?
Басина 26 июня 2022
Навіть не сумніваюсь
АнастасияSК 26 июня 2022
А почему нет? зачем вы отделяете людей которые разговаривают на рос. языке??????
Марго 152 26 июня 2022
Чому ні? Подивіться скільки тут сидить ’акакаяразніцца’.
Але з іншої сторони ніхто нікого не може примушувати, якою мовою їй спілкуватись. Це вибір кожного.
Onyx83 26 июня 2022
Ответ дляАнастасияSК
А почему нет? зачем вы отделяете людей которые разговаривают на рос. языке??????
Благодатная почва для срача.
irina _d 26 июня 2022
Блин, я сто процентов за Украину, я украинка, родилась в рашке, жила там, потом переехали в Украину.
Россия мне чужая, а русский язык родной ( он не российский, если что)
storia moderna 26 июня 2022
Удалено администрацией...
Babylady 26 июня 2022
Ответ дляoboeva
Почему нет?
Квоты потому что.
автор Цвіту і пахну 26 июня 2022
Ответ дляoboeva
Почему нет?
Удалено администрацией...
Bilolena 26 июня 2022
Ну а що, ці співаки не люди чи що? Якщо деяким українцям рос. культура норм, то чому б і не співати для них російською?
oboeva 26 июня 2022
Ответ дляBabylady
Квоты потому что.
Тема явно не о квотах
автор Цвіту і пахну 26 июня 2022
Ответ дляМарго 152
Чому ні? Подивіться скільки тут сидить ’акакаяразніцца’.
Але з іншої сторони ніхто нікого не може примушувати, якою мовою їй спілкуватись. Це вибір кожного.
Мова не про спілкування, а концерти, мас-медіа і тд
oboeva 26 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Удалено администрацией...
Так вы бы со своего отношения и начали бы.
Kvitkaliliia 26 июня 2022
Повторю ще: зважаючи на контингент, опитування на цьому ресурсі неінформативні. Ну і тема - просто срачна (. Автор, Ви ж в курсі...
Babylady 26 июня 2022
Ответ дляoboeva
Тема явно не о квотах
Нет, ну они вряд ли будут петь на русском, потому что есть квоты. Песня на русском не попадет в эфир.
автор Цвіту і пахну 26 июня 2022
Ответ дляBabylady
Квоты потому что.
А ви читали той новий закон? Там повно ’ дірок’, таке щось, для відводу очей
автор Цвіту і пахну 26 июня 2022
Ответ дляoboeva
Так вы бы со своего отношения и начали бы.
Це факт.
А моє особисте ставлення - я проти.
oboeva 26 июня 2022
Ответ дляBabylady
Нет, ну они вряд ли будут петь на русском, потому что есть квоты. Песня на русском не попадет в эфир.
Тема о том,повернется ли у них язык,то есть посмеют ли,а не о том,что это им не выгодно.
Mammoth 26 июня 2022
Як ви креативно срачну тему завуалювали)
Марго 152 26 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Мова не про спілкування, а концерти, мас-медіа і тд
Чим одне від іншого відрізняється. Для мене взагалі нічим.
oboeva 26 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Це факт.
А моє особисте ставлення - я проти.
Это заметно
СтрашнаяНаташа 26 июня 2022
Удалено администрацией...
автор Цвіту і пахну 26 июня 2022
Ответ дляBabylady
Нет, ну они вряд ли будут петь на русском, потому что есть квоты. Песня на русском не попадет в эфир.
Там же є якийсь відсоток іноземних, російські туди не входять? Вони ж написали до кінця війни діє і окрім тих хто не висловився проти війни.
irina _d 26 июня 2022
Ответ дляМарго 152
Чому ні? Подивіться скільки тут сидить ’акакаяразніцца’.
Але з іншої сторони ніхто нікого не може примушувати, якою мовою їй спілкуватись. Це вибір кожного.
Я вільно володію нашою мовою, та під тиском буду спілкуватись російскою в знак протесту.
Babylady 26 июня 2022
Ответ дляoboeva
Тема о том,повернется ли у них язык,то есть посмеют ли,а не о том,что это им не выгодно.
Мое мнение: они, может быть, и ’посмели бы’, и с радостью, но квоты... Так что песен на русском мы не услышим, а причину этого не узнаем - то ли наличие квот, то ли нежелание певца.
Солнечная_ 26 июня 2022
Мне все равно на каком языке кто говорит
Babylady 26 июня 2022
Ответ дляirina _d
Я вільно володію нашою мовою, та під тиском буду спілкуватись російскою в знак протесту.
Государство заставит вас, если захочет.
автор Цвіту і пахну 26 июня 2022
Ответ дляМарго 152
Чим одне від іншого відрізняється. Для мене взагалі нічим.
Ну вдома і публічний простір це різні речі
oboeva 26 июня 2022
Ответ дляBabylady
Мое мнение: они, может быть, и ’посмели бы’, и с радостью, но квоты... Так что песен на русском мы не услышим, а причину этого не узнаем - то ли наличие квот, то ли нежелание певца.
Почему не услышим, нам отключат интернет?
Ameli20 26 июня 2022
Мова- Державна. Але ж в побуду силоміць ніхто не буде її заставляти вивчати. У нас даже багато російськомовних. Я також навчалася у школі та технікумі на російській мові. Оточення на 90% російськомовне. Але всі горою за Україну. Навіщо сіяти розлад в Країні?!! У мене в ЗСУ близька людина. Зараз в гарячій точці і він говорить російською. І?!!!