Український воїн Семен Обломей (Сем). Останнє інтерв´ю.
Опубліковане останнє інтерв´ю українського воїна Семена Обломея, який захищав Рубіжне та Сєверодонецьк та загинув 21 червня 2022 року від авіаудару російських окупантів .
"Сем. Великий українець, який любив дерева і вчився на арбориста, а став справжнім заступником командира роти, що виконував найважчі завдання у Рубіжному та Северодонецьку. Я би дуже хотів, щоб у Київському ботанічному саду, де працював Сем, з’явилась алея його імені, щоб там будо посаджено дерево гінгко, яке він найбільше любив", - відзначається у повідомленні.
Irina-5d24• 26 июня 2022
22роки.... Життя тільки почалося... Слава нашим Героям! Хоча я б воліла, щоб вони не були героями, а просто людьми, громадянами, батьками, чоловіками... Прикро що так повернулося наше життя((
Natalia505• 26 июня 2022
Вічна пам*ять. Неможливо в ці очі дивитись спокійно. Зовсім хлопчик. Наревілась автор...