Соната любви• 26 июня 2022

Слава защитникам Героям, вечная память всем погибшим.

Український воїн Семен Обломей (Сем). Останнє інтерв´ю.
Опубліковане останнє інтерв´ю українського воїна Семена Обломея, який захищав Рубіжне та Сєверодонецьк та загинув 21 червня 2022 року від авіаудару російських окупантів .
"Сем. Великий українець, який любив дерева і вчився на арбориста, а став справжнім заступником командира роти, що виконував найважчі завдання у Рубіжному та Северодонецьку. Я би дуже хотів, щоб у Київському ботанічному саду, де працював Сем, з’явилась алея його імені, щоб там будо посаджено дерево гінгко, яке він найбільше любив", - відзначається у повідомленні.
Жули-ули• 26 июня 2022
Болить душа….
Болить серце
Біль неймовірна
Смуток за нашими героями

Irina-5d24• 26 июня 2022
22роки.... Життя тільки почалося... Слава нашим Героям! Хоча я б воліла, щоб вони не були героями, а просто людьми, громадянами, батьками, чоловіками... Прикро що так повернулося наше життя((
I-va• 26 июня 2022
Какие солнечные глаза у мальчика. Бедные родители...Вечная память и вечная слава...
чир• 26 июня 2022
Он не умер, частицы его души переселились в каждого из нас.
frumoasa17• 26 июня 2022
Гинуть наші найкращі хлопці. Цвіт нації.
Збережи їх всіх🙏
Natalia505• 26 июня 2022
Вічна пам*ять. Неможливо в ці очі дивитись спокійно. Зовсім хлопчик. Наревілась автор...
knopkakyev• 26 июня 2022

Реверанс• 26 июня 2022
22 роки.
День народження, розпис, смерть. Насичений червень,як він сказав. Співчуття родині, земля пухом хлопцю. Україна втрачає найкращих, з тої сторони гине непотріб.