БезВзяток• 27 июня 2022
Курси, гуртки, заняття для дітей
Підкажіть будьласка хто знає.
Які є в Києві зараз діючі заняття для підлітків? Будь що підійде. Можливо безкоштовні, чи зі знижками. Бо сидять хлопці мої дома багато часу, нудно їм.
Дякую
Перловая Кашка• 27 июня 2022
Спорт лайф. Бассейн, тренажерный, детская комната с занятиями. Смотр сколько лет
БезВзяток
• 27 июня 2022
Ответ дляПерловая Кашка
11 і 14 років. Дякую.
БезВзяток
• 27 июня 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Какой район хоть?
Мив центрі міста, а доїхати по правому берегу мабуть всюди можна. На громадському транспорті.
Калёва Замалёва• 27 июня 2022
Центральний будинок дитячої та юнацької творчості не працює хіба?
У нас все відкрито, шкільні гуртки, центр дитячий. Святошинський р-н
БезВзяток
• 27 июня 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Не знаю чи працює. Наче ж влітку закривалися завжди.
Дякую!