Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
opium_black• 28 июня 2022
Ответ дляAestas
Сьогодні 124 день. Щось на початку серпня.
Ще 40 днів з глузду сходити?
opium_black• 28 июня 2022
У мене в житті був тільки один прикол.
Був в нас календар з сістрою в кімнаті. Там сидів чоловік по типу лицара, я ще пам´ятала, що в нього колись в руках була шпага. Ну, думаю, можливо сама придумала. Через декілька років кажу сестрі - в нього була шпага, чи ні? Я думала, вона забула про той календар. А вона каже - була й не стало, я все боялась сказати по це.
Ответ дляAestas
він був в єдиному стані, який максимально підходящий для москалів. Тому сподіваємось, що так він демонстрував стан своїх усіх сослуживців і начальства на ту дату.
Ви знаєте він був чудовим хлопцем, служив в ЗСУ навіть.перед самою війною за день наснився також мені.Треба за упокій поставити свічку...молодий помер, давно..
Ответ дляopium_black
У мене в житті був тільки один прикол.
В мене з містики було тільки два прикола, але якщо розповім, мене можуть взнати😂 Бо всім розповідаю.
opium_black• 28 июня 2022
Ответ дляGal_etka
Розкажіть, будь ласка.
В моїй сестри й чоловіка були відчуття й йому наснився сон, й там сітуація була, так що, що те було пророцтво - це точна
Ответ дляopium_black
У мене в житті був тільки один прикол.
Супер! ефект Мандели. Цікаво було би знайти той календар десь в букіністів.
Ответ дляopium_black
Розкажіть, будь ласка.
Та ні, з масштабного тільки сни, а з дивного - ну, бачила створіння, схоже на кота, але як доросла людина. Завбільшки з кота. На двох лапах.
Другий - там довга історія, про бабцю, яка змогла моментально до мене підійти, хоча була далеко, а підійшла за секунду, може мене глюкнуло.
Я люблю містику, але з містичного трапляються тільки сни і дикі співпадіння.
Вчора фільм дивилась, там у дівчини було моє імя і дата мого народження - дата її смерті, отакі дивини майже кожен день😅
Було страшно не те, що хоррор дивилась, а чисто через співпадіння.
Доречі, я думаю, 100% є людина, яка все знає, все зрозуміла. Але вона ніколи нічого не напише, бо я думаю, що то була б безпрецендентна людина, яку б собі захотіли загребти.
Уявіть, у вас була б в руках людина, яка знає все, знає майбутнє.
Звісно вона палить себе не буде.
То ж так і будемо тут зі своїми снами.
Звісно вона палить себе не буде.
То ж так і будемо тут зі своїми снами.
Ответ дляAestas
Вибачте!! Жах який ((
Співчуваю!
Та то я перша ’пожартувала’, щодо москаля, але то факт...хто знав, що так життя обернеться для всіх нас.
Доречі, я спочатку тоді загуглила вул.Герцена, в нас вона Стецька вже давно, може то ще краще, а може просто констатація того що зараз відбувається...
Ответ дляGal_etka
Звісно вона палить себе не буде.
То ж так і будемо тут зі своїми снами.
Звісно вона палить себе не буде.
То ж так і будемо тут зі своїми снами.
Згодна! Адже є люди які це приймають, розвивають, медитують, а не як порадниці вдень роботи, діти, борщі, а вночі антени включають.
Завжди є ті, що перед певними катаклізмами дуже вчасно купляють, продають, їдуть в інші країни. Приймають парадоксальні рішення серед повного благополуччя.
bespe4na_mavpa• 28 июня 2022
Мне тоже снятся вещие сны, но я не умею их правильно читать. Особенно сны, касающиеся моей семьи. Мне точно приснилось рождение сына ещё до того, как узнала, что беременна. Было несколько четких снов про мужа. Про войну у меня был сон такой:
24.10
Шумная вечеринка, я пьяная и хочу вернуться домой, но дорога в снегу, потом протрезвела и начался снегопад, я думаю, надо срочно выезжать, пока дорогу совсем не замело, но ищу карточку банковскую, потом дядька мне ее протягивает и говорит, что я сама ему ее отдала, чтобы не потерять по пьяни..
Так и вышло, войну мы встретили в Буковеле, приехали кататься на лыжах...
Из знаковых недавно снилось
13.06 я ищу пальто, можно даже чужое, но чтобы теплое. Везде ищу, по шкафам. А нахожу 2 упаковки сарделек
Не знаю, что означает((
Ядерный взрыв снился на кануне возвращения в Киев, но мне кажется, это был не знаковый сон, после него не было ощущения, что он значит именно ядерку. Просто на тот момент был накал в прессе о ядерке и психика играла. Но в том мне знакового могло быть колесо обозрения, на нем катались дети и вода по проспекту, как река
24.10
Из знаковых недавно снилось
Не знаю, что означает((
Ответ дляbezpe4na_mavpa
24.10
Из знаковых недавно снилось
Не знаю, что означает((
24.10
Из знаковых недавно снилось
Не знаю, что означает((
Может, сардельки означают, что лучше закупиться продуктами на зиму, а не теплом?
Ответ дляGal_etka
Я теж розумію, що не можна бажати зла, якось субліміровать в інше, але не бажати зла.
Хоча ледве стримуюсь.
В мене було, але я не впевнена, що ядерний, тим не менш все було якимсь жовто-червоним навкруги, і нікого поруч, така тиша аж в вуха била.
Хоча ледве стримуюсь.
Я також вважаю і на днях на роботі казала, що треба пробачати (всі пишуть не пробачу ніколи)... а треба... бо не можна ту злість і образу носити в собі, буде гірше нам... тому, хто носит це... вони хворі люди...